Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный британский аналитик по CS:GO Ричард Льюис отметил триумф Gambit на IEM Katowice 2021 и поделился мыслями по поводу карьеры H0bbit.

Ричард отметил, что Абай смог реанимировать свою карьеру:

H0bbit сумел воскресить свою карьеру. Она была полностью мертва. Он прошел путь от новичка года и победы на мейджоре до резкого спада. Когда ты побывал на самой вершине и опустился до самого дна, это дает тебе свежий взгяд на игру и ты можешь давать советы молодым тиммейтам, например, не делай этого, ни допускай такого. Я уверен, что многие игроки уважают и слушают его.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ceh9 о потенциальном решафле в Astralis: «Я убирал бы Xyp9x и dupreeh»

Коллектив Абая H0bbit Хасенова стал чемпионом IEM Katowice 2021. В финале Gambit обыграли Virtus.pro со счетом 3:1.

Материалы по теме

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.

Контрольна закупівля показала, що кіберспортивна академія Hobbit навчає росіян і приймає гроші через підсанкційний Сбербанк

Діана Федченко перевірила кіберспортивну академію Чемпіона Мейджора Hobbit стосовно того, чи припинила академія працювати з росіянами. Раніше на сторінці MAJOR BY ABAY Academy з’явилося оголошення про те, що академія знову набирає росіян на навчання. 

Академія чемпіона мейджора Hobbit почала приймати росіян – це обурило українців

Легендарний казахстанський гравець Абай Hobbit Хасьонов потрапив у гучний скандал навколо академії свого імені. Академія займається навчанням молодих гравців грі у CS:GO.  На сторінці академії з’явилася інформація, що вона знову починає приймати росіян попри кровопролитну війну, яка продовжується в Україні.