Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

С 28 сентября – 14 ноября 2021 пройдет WePlay Academy League Season 2 по CS:GO. Групповая стадия пройдет в онлайне, а финалы пройдут на LAN. На нем сыграют 8 команд, которые сразятся за призовой фонд в размере $100 000.

Все матчи пройдут в формате best-of-3. Одна команда из каждой группы пройдет на LAN. Также 2 команды из этапа Last Chance, который будет проведен с 7 – 9 октября, пройдут на LAN.

Даты проведения — С 28 сентября по 14 ноября

Призовой фонд — $100 000

Формат проведения:

Групповой этап:

  • В каждой группе по четыре команды
  • Все матчи best-of-3
  • Лучшая команды из каждой группы проходят в play-off
  • У проигравших команд будет второй шанс пройти на LAN в стадии Last Chance

Список участников турнира:

 

Прямая трансляция:

Групповой этап:

Группа А:

Группа Б:

Расписание:

На 3 октября:

(Время по Киеву)

VP.Prodigy – Fnatic Rising в 20:30

Материалы по теме

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 – повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Фото сцен всіх 18 Мейджорів в історії CS:GO

HLTV опублікував фото з усіх 18 мейджорів за 10 років існування CS:GO. Для нової школи можна побачити, що за цей час змінилося не так і багато. Гра збирала стадіони ще на початку свого існування завдяки шаленій популярності, здобутій за часів CS 1.6.