Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія WePlay оголосила склад українськомовної трансляції відкритих кваліфікацій на The International 11. Ведучими студії будуть штатні коментатори WePlay yXo та strike, інші таланти є або колишніми працівниками студії, як, наприклад, ТЕKCAC або членами спільноти UCAST або взагалі легенди як от TRAVKA.

За нашою інформацією до студії запрошували й талантів Maincast, проте вони всі відмовилися. 

Нагадаємо, що перші ігри відкритих відбіркових стартують вже завтра. Дивитися ігри можна тут: Twitch 1Twitch 2Twitch 3 та Twitch 4

Коментар від головного кіберспортивного менеджера WePlay Esports Антона Токарєва

Першим турніром, який наша команда транслювала українською, був WePlay! Буковель Мінор ще у 2020 році. Тепер ми раді продовжити цю традицію ведення українськомовних трансляцій, особливо в часи, коли наша культура потребує потужної підтримки. Українське мовлення пройшло довгий шлях, на який пішло багато років — від невеликих аматорських стрімів для кількох людей до офіційної українськомовної трансляції головного кіберспортивного турніру року!
Ми зібрали сильну команду талантів із багаторічним досвідом коментування українською мовою. Проте у нас ще багато приємних сюрпризів для глядачів. Тому рекомендуємо уважно стежити за анонсами — буде чудово! Підтримуй українське і слухай українською!

Більше інформації про відбіркові на цій сторінці. 

Материалы по теме

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

Гра на виживання. WePlay буде транслювати Чемпіонат Світу з футболу у рамках угоди зі стрімінгом MEGOGO

Українська кіберспортивна студія WePlay підлаштовується під воєнні реалії. Кіберспорт в Україні вочевидь знаходиться у напівмертвому стані тож студія шукає нові шляхи розвитку та виживання, крокуючи у напрямку звичайного спорту.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.