Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті розповів, як шахраї не просто наймають команди, а й організовують турніри для того, щоб робити підставні матчі ще вигіднішими.

Турніри Funspark (серія турнірів організації Relog Media) та багато інших організовуються для зливних матчів. Умовно я власник, у мене є п’ять команд, у мене є свій організатор, він запрошує три мої команди й вони отримують доступ до обсервера (детальніше про це тут), також команда отримує доступ до ставок (потрапляючи на HLTV та Liquipedia), а отже я зароблю.

Призовий мені платити майже не потрібно, тому що з обсервером моя команда займе перше місце, а вони не одержують призові, тому що це моя команда. Якщо призовий 50 000, а за перше місце 30 000, то я 30 000 вже економлю, а якщо і друге моя команда займе, то я взагалі 40 000 економлю. А заплатити залишки третій команді, щоб вона написала, що все отримала і турнір був чистим і проходив й надалі — це просто.

Цим займається також білоруська МЕТА, яка створила IronWar. Хто у них отримав призові? Команда NEWBELARUS, обидва рази, тільки вони.

Як турнір створили? Прийшов Юджин (був менеджером складу з CS:GO в NAVI), на HLTV підтвердив, що все норм, його використали як слід. На HLTV вони зрубили зі ставок. І такі самі турніри проводяться в Казахстані, Росії та Україні.

У СНД це робиться на рівні особистостей, у Європі – це монополія Relog Media та в них європейські команди. Був турнір із GRID, грає наша команда з обсервером. З обсервером команда не може програти ніколи і у жодних суперників, бо ти знаєш, хто де стоїть і програти нереально. І лише на турнірі від Relog Media наша команда з обсом програла їхнім командам. Це говорить про те, що їхні команди теж мали обсервер і бачили усі наші  пересування. І коли ви це дивитеся – це така клоунада. Обидві команди розуміють, що їх бачать і щось таке творять.


Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Читайте також звинувачення колишнього співробітника ESIC відносно багатьох відомих гравців у CS:GO.

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.