Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті розповів, як шахраї не просто наймають команди, а й організовують турніри для того, щоб робити підставні матчі ще вигіднішими.

Турніри Funspark (серія турнірів організації Relog Media) та багато інших організовуються для зливних матчів. Умовно я власник, у мене є п’ять команд, у мене є свій організатор, він запрошує три мої команди й вони отримують доступ до обсервера (детальніше про це тут), також команда отримує доступ до ставок (потрапляючи на HLTV та Liquipedia), а отже я зароблю.

Призовий мені платити майже не потрібно, тому що з обсервером моя команда займе перше місце, а вони не одержують призові, тому що це моя команда. Якщо призовий 50 000, а за перше місце 30 000, то я 30 000 вже економлю, а якщо і друге моя команда займе, то я взагалі 40 000 економлю. А заплатити залишки третій команді, щоб вона написала, що все отримала і турнір був чистим і проходив й надалі – це просто.

Цим займається також білоруська МЕТА, яка створила IronWar. Хто у них отримав призові? Команда NEWBELARUS, обидва рази, тільки вони.

Як турнір створили? Прийшов Юджин (був менеджером складу з CS:GO в NAVI), на HLTV підтвердив, що все норм, його використали як слід. На HLTV вони зрубили зі ставок. І такі самі турніри проводяться в Казахстані, Росії та Україні.

У СНД це робиться на рівні особистостей, у Європі – це монополія Relog Media та в них європейські команди. Був турнір із GRID, грає наша команда з обсервером. З обсервером команда не може програти ніколи і у жодних суперників, бо ти знаєш, хто де стоїть і програти нереально. І лише на турнірі від Relog Media наша команда з обсом програла їхнім командам. Це говорить про те, що їхні команди теж мали обсервер і бачили усі наші  пересування. І коли ви це дивитеся – це така клоунада. Обидві команди розуміють, що їх бачать і щось таке творять.


Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Читайте також звинувачення колишнього співробітника ESIC відносно багатьох відомих гравців у CS:GO.

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.