Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З магазину AppStore зник додаток Sports.ru – другого за популярністю російськомовного спортивного сайту, до складу якого входить і один з найбільших кіберспортивних російськомовних сайтів так званий “КИБЕР”. Нажаль навіть зараз дехто з українських діячів кіберспорту вважає цей портал таким, що не пов’язаний з керівництвом Росії.

Насправді власником порталу є лідер партії “Нові люди” Олексій Нечаєв, який опинився під міжнародними санкціями через виправдання війни в Держдумі РФ. Поки що додаток Sports.ru все ще є в доступі в магазині GoolePlay для Android.

Власник російського спортивного і кіберспортивного порталів Sports.ru і КИБЕР.

Сайт було засновано у 1998 році. Згідно з порталом SimilarWeb, у січні 2023 року аудиторія сайту склала 77,4 млн осіб, він поступається тільки спортивному сайту Championat.com. 

2021 року портал купив інвестиційний фонд Faberlic, засновника партії «Нові люди» Олексія Нечаєва. Після обрання до Держдуми Нечаєв передав фонд у довірче управління, а у травні 2022 року потрапив під санкції Євросоюзу через те, що він та його фракція голосували за визнання незалежності ДНР та ЛНР, а потім підтримали і вторгнення до України. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Материалы по теме

The International остаточно захопили російські БК. Визначилися всі учасники TI 2024

Визначилися всі учасники The International 2024. Нажаль Україна буде представлена на турнірі тільки перебіжчиками, які виступають за чисельні російські команди, а домінувати за кількістю, як і в попередній рік, будуть росіяни.

Гравець у Football Manager став аналітиком футбольного клубу з Національної ліги Британії і допоміг команді досягти найкращих за останні 132 роки результатів

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм.