Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З магазину AppStore зник додаток Sports.ru — другого за популярністю російськомовного спортивного сайту, до складу якого входить і один з найбільших кіберспортивних російськомовних сайтів так званий «КИБЕР». Нажаль навіть зараз дехто з українських діячів кіберспорту вважає цей портал таким, що не пов’язаний з керівництвом Росії.

Насправді власником порталу є лідер партії «Нові люди» Олексій Нечаєв, який опинився під міжнародними санкціями через виправдання війни в Держдумі РФ. Поки що додаток Sports.ru все ще є в доступі в магазині GoolePlay для Android.

Власник російського спортивного і кіберспортивного порталів Sports.ru і КИБЕР.

Сайт було засновано у 1998 році. Згідно з порталом SimilarWeb, у січні 2023 року аудиторія сайту склала 77,4 млн осіб, він поступається тільки спортивному сайту Championat.com. 

2021 року портал купив інвестиційний фонд Faberlic, засновника партії «Нові люди» Олексія Нечаєва. Після обрання до Держдуми Нечаєв передав фонд у довірче управління, а у травні 2022 року потрапив під санкції Євросоюзу через те, що він та його фракція голосували за визнання незалежності ДНР та ЛНР, а потім підтримали і вторгнення до України. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Материалы по теме

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.