Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL повідомили, що в рамках IEM Expo Katowice проведуть величезний турнір з призовим фондом у 500 000 доларів США по абсолютно новій грі, яка ще не вийшла навіть у beta-версії. Гра називається RENNSPORT.

RENNSPORT — це сучасний симулятор перегонів, зроблений на Unreal Engine 5. На офіційному сайті можна знайти кілька красивих роликів з крутими тачками, повідомлення про співпрацю з ESL та запис на бета-тестування. 

В анонсі ESL повідомляє, що в турнірі братиме участь 12 команд (48 пілотів), серед яких можна побачити чимало грандів зі світовим ім’ям, а також команди, які представляють автомобільні бренди. Судячи з усього, розробник гри вирішив серйозно взятися за кіберспорт і залучив до розкрутки найбільшого в світі турнірного оператора. 

 

Слід зазначити, що в останнє десятиліття автомобільний кіберспорт хоч і розвивався, але сильно відстав від провідних дисциплін за призовими та масштабом подій. Судячи з анонсу, RENNSPORT ставить за мету зробити перегони одним з потужних видів кіберспорту, побачимо, що з цього вийде. 

Відео з гри

 

Читайте також: Українськомовний медіапроект року! Інтерв’ю з авторами ютуб-каналу Good Game Gentlemen

Материалы по теме

Дивіться прем’єру «Game and Glory» — документального фільму про Rio Major від ESL та BBC

0

Сьогодні о 17.00 за центрально європейським часом або о 18.00 за Києвом відбудеться прем’єра документального фільму «Game and Glory» — спільного проекту ESL та BBC, знятого під час Rio Major 2022. 

Росіяни хочуть позбавити українців українськомовних трансляцій турнірів BLAST та ESL

Джерела, близькі до Weplay повідомляють, що росіяни намагаються викупити права на українськомовні трансляції BLAST, також ходять чутки, що така сама ситуація спостерігається і навколо турнірів, що проводить ESL.

ESL кардинально змінює систему проведення та трансляцій ESL Pro League. Розповідаємо деталі

ESL змінюють формат своєї професійної ліги EPL. Тепер в лізі братиме участь набагато більше команд, а вилетіти з турніру для топових колективів стане складніше.