Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька днів тому ФСБ Росії заявили про ліквідацію «осередку українських терористів» на заході Воронезької області. Але вивчивши надані службою безпеки докази, російська газета Moscow Times виявила, що терористи насправді були косплеєрами, які грали в популярну відеогру STALKER: Shadow of Chernobyl.

ФСБ стверджує, що затримувала трьох українських націоналістів, і вказує на прапор із зеленим вовком, зошит і назву Svobodova Group, як на докази. ФСБ кажуть, що осередок був пов’язаний з українською політичною партією «Воля».

Але Svobodova Group або «Група свободи» є однією з фракцій у франшизі STALKER. Подальше дослідження соцмереж трьох чоловіків виявило, що вони є страйкболістами, які займаються косплеєм. Зокрема, косплеєм всесвіту STALKER.

До того ж «Воля» не асоціюється з прапором та зеленим вовком.

За повідомленням ФСБ, косплеєри відкрили по ним вогонь, і вони стріляли у відповідь, в результаті чого троє чоловіків загинули. На відео, опублікованому ФСБ, зображений пістолет, але неможливо визначити, справжній він чи це страйкбольна зброя.

За даними Moscow Times, троє чоловіків підтримували Україну та були прихильниками російського опозиціонера Олексія Навального.

The Moscow Times вважається незалежною російською газетою, офіси якої перенесено до Нідерландів з початку російського вторгнення в Україну у 2022 році.

Читайте також: WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

Материалы по теме

В Росії підлітка, що хотів підірвати ФСБ в грі Minecraft, посадили в колонію на 5 років

Російські ЗМІ повідомляють, що 16-ті річний підліток Микита Уваров, який планував побудувати і підірвати будівлю ФСБ в комп’ютерній грі Minecraft, отримав п’ять років реального тюремного ув’язнення.

Влада, що керує Росією — це справжні бандити, жадібні до грошей мразі — блогер nekoglai розповів про те, як його катували у в’язниці

Відомий блогер nekoglai випустив велике відео, де у подробицях розповів історію про те, як його затримували, катували та принижували після того, як він опублікував пародійний ролик на російського солдата.