Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська компанія GSC Game World опублікувала офіційний геймплейний трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля — Іди до Мене. В трейлері можна побачити багато ігрових моментів і оцінити графіку українського мегахіта, на який чекає весь світ.

На цей час гру можна вже передзамовити. Вийти другий Сталкер має у 2023 році на PC та на Xbox Series X/S. Розробники обіцяють, що на Game Pass гра з’явиться в день релізу. 

 

Оформити передзамовлення можна на сайті www.stalker2.com

Читайте також: Повідомляється, що Microsoft планує придбати Netflix за феноменальну суму

Материалы по теме

Шантажист з Росії виклав в мережу 15 Гб даних S.T.A.L.K.E.R. 2

0

Шантажист, який викрав архіви гри S.T.A.L.K.E.R. 2, після провалу спроби шантажу виклав 15 Гб інформації з гри в мережу. Повідомляється, що в архівах можна знайти карту ігрового світу з локаціями, інформацію про DLC, опис різних сюжетних предметів, різноманітну документацію, артбуки, концепти та багато іншого.

Росіяни викрали унікальний контент S.T.A.L.K.E.R. 2 і шантажують GSC GamesWorld, проте безрезультатно

0

Російські хакери викрали десятки гігабайт інформації щодо гри S.T.A.L.K.E.R. 2 і поставили розробнику гри компанії GSC Games World ультиматум.

У Києві відкривається Сільпо, оформлене у стилі української гри S.T.A.L.K.E.R.

16 серпня о 12.00 в Києві за адресою вул. Березнева, 12а (біля ЖК “Комфорт Таун”) відкриється супермаркет Сільпо, оформлений у стилі гри S.T.A.L.K.E.R. Концепцію та дизайн магазину Сільпо розробляли разом з розробником гри GSC Game World. Магазин мав відкритися ближче до виходу нової версії хіта від української студії, проте війна внесла свої корективи й вихід гри