Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилася групова стадія легенд на IEM Rio Major і саме час підбити підсумки двох останніх турів та всієї Legends Stage.

В останні два дні відбуваються найцікавіші речі, бо найпідготовленіші команди вже вийшли у Play-off, а найслабші вже вилетіли. Тож за життя залишаються битися рівні суперники й лише один раунд може визначити пройдеш ти у плей-оф зі статистикою 3-2 чи вилетиш з турніру зі статистикою 2-3.

У четвертому колі в матчах за вихід у play-off зі статистикою 3-1  Outsiders переграли MOUZ, а Fnatic впоралися з BIG. Також Herioc показали Liquid, чого вони варті. В цілому тут здивували тільки аустайдери. 

У матчах за життя NAVI не мали проблем з BNE. Як ми і передрікали, косовари вже зіграли свою «гру життя» проти FaZe і чекати від них перемоги над NAVI було не варто.

Справжній сюрприз зробили ENCE, які просто викинули чемпіонів останнього EPL з Мейджора і це при тому, що до цього вони демонстрували неочікувано погану форму.

Ви можете собі уявити, що перше і друге місця світового рейтингу не пройшли у Play-off Мейджора? Нам це досі складно зробити! 

В третьому матчі Spirit переграли Sprout, що було цілком передбачувано.

П’ятий раунд визначав останні три команди, що проходили у Play-off. В результаті NAVI відправили у нокаут своїх берлінських друзів. MOUZ таки домучили групу і вийшли в Play-off, хоча мали б зробити це раніше. Останній слот між собою розігрували Liquid та Spirit і останні виявилися сильнішими. 

EliGE не зміг без сліз перенести виліт з групової стадії турніру.

Фінальна таблиця групи:

Підсумки:

Ця групова стадія виявилася абсолютно непередбаченою, цікавою і неймовірною за результатами. Вперше в історії ми маємо ситуацію, коли з ТОР-4 світового рейтингу лише одна команда змогла пройти у Play-off Мейджора і то вона це зробила ледь-ледь, вийшовши з групи зі статистикою 3-2. 

Складно це усвідомити, але факт залишається фактом — в основну частину турніру не вийшли FaZe, Vitality та Liquid

Стадія Чемпіонів

В стадії чемпіонів на нас чекає така сітка. Про шанси команд ми поговоримо у наступному матеріалі. 

Читайте також наш репортаж з турніру.

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з