Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На відміну від Dota2 в CS2 чемпіонат від Путіна Ігри майбутнього не зміг зібрати колективи зі світовим ім’ям. Ймовірно, відомі команди отримували запрошення, але вирішили дистанціюватися від змагань, які напряму фінансуються урядом країни, що розв’язала найбільшу війну в Європі з часів Другої Світової.

Організатори російського турніру оголосили список учасників і він вражає своєю нікчемністю. Найкраща з команд займає лише 118 місце в рейтингу HLTV, а більшість команд взагалі відсутня на платформі, де є всі професійні колективи. 

Серед запрошених колективів окремо виділяється команда XGod за участі Dosia, який вже давно і вправно працює на російську пропаганду. 

Також на турнірі залишаються відкритими ще два слоти, тож ми маємо всі шанси побачити серед учасників якісь команди зі списку VP, BetBoom, Aurora та Spirit. 

Головним парадоксом турніру стане його величезний призовий фонд. Нікому невідомі команди і мікси з пенсіонерів розіграють між собою суму, яка перевищує призові більшості турнірів S-рівня від ESL. В дисципліні CS на Іграх майбутнього буде розіграно 500 тисяч доларів США. 

Список запрошених команд:

  • Donstu
  • Looking For 0rg
  • XGod
  • HOTU
  • Ramboot R10
  • Rare Atom
  • Ще дві команди назвуть пізніше

Нагадаємо, що Ігри майбутнього – це турнір, створений за особистою вказівкою Путіна, який фінансується з держбюджету Росії і є одним з елементів російської пропаганди в кіберспорті.

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.