Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Dallas Fuel вперше у своїй історії перемогли у фіналі  Overwatch League Championship 2022 та заробили 1 мільйон доларів з загального призового фонду у 2 мільйона 550 тисяч доларів США.

Вперше за роки проведення OWL суперфінал виявився максимально напруженим та конкурентним. Команди змагалися до перемоги на чотирьох картах і завершили з рахунком 4-3 на користь Далласа. 

Цікаво, що команда Далласа складається цілком з корейських гравців.

Взагалі з 92 гравців, що грали у турнірі, 60 гравців є громадянами Південної Кореї. В лізі, яка проходить у США, виступає лише 16 громадян США, а представників інших країн загалом у сумі лише 16.

 

Сітка Play-off турніру

Розподіл призового фонду

Загалом показники мегаліги Blizzard, у яку вкладено величезні гроші, абсолютно не вражають. На піку матчі дивилося трохи більш як 300 тисяч одночасних глядачів, а загалом трансляції зібрали лише близько 8 мільйонів годин переглядів, що не можна порівнювати з топовими дисциплінами кіберспорту. 

Цікаво і те, що команда переможців була настільки не популярною на турнірі, що не потрапила навіть у п’ятірку лідерів за переглядами. 

З усім тим показники переглядів трансляції OWL найкращі за останні три роки. Наприклад минулого року Play-off ліги зібрав вдвічі менше глядачів.

 Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021. 

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.