Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Dallas Fuel вперше у своїй історії перемогли у фіналі  Overwatch League Championship 2022 та заробили 1 мільйон доларів з загального призового фонду у 2 мільйона 550 тисяч доларів США.

Вперше за роки проведення OWL суперфінал виявився максимально напруженим та конкурентним. Команди змагалися до перемоги на чотирьох картах і завершили з рахунком 4-3 на користь Далласа. 

Цікаво, що команда Далласа складається цілком з корейських гравців.

Взагалі з 92 гравців, що грали у турнірі, 60 гравців є громадянами Південної Кореї. В лізі, яка проходить у США, виступає лише 16 громадян США, а представників інших країн загалом у сумі лише 16.

 

Сітка Play-off турніру

Розподіл призового фонду

Загалом показники мегаліги Blizzard, у яку вкладено величезні гроші, абсолютно не вражають. На піку матчі дивилося трохи більш як 300 тисяч одночасних глядачів, а загалом трансляції зібрали лише близько 8 мільйонів годин переглядів, що не можна порівнювати з топовими дисциплінами кіберспорту. 

Цікаво і те, що команда переможців була настільки не популярною на турнірі, що не потрапила навіть у п’ятірку лідерів за переглядами. 

З усім тим показники переглядів трансляції OWL найкращі за останні три роки. Наприклад минулого року Play-off ліги зібрав вдвічі менше глядачів.

 Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.