Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Natus Vincere офіційно підтвердив зміну власника, про що нещодавно у розслідуванні писало авторитетне видання Forbes.

Фото Максима Кріппи зі статті Forbes

З офіційного прес-релізу на сайті клубу стає відомо, що продаж клубу розпочався ще у 2018 році, а новим власником клубу став український бізнесмен та інвестор Максим Кріппа

Ще у 2018 засновник клубу Олександр Кохановський вирішив продати NAVI, розуміючи що виведення клубу на новий рівень потребує серйозних інвестицій. Тоді ж, у 4-му кварталі 2018 року мажоритарним власником NAVI став Максим Кріппа. Максим — український бізнесмен та венчурний інверстор з активами в IT, Game Development та Real Estate.

NAVI повідомляють, що угоду було розтягнуто у часі, а інвестор мав виконати певні домовленості по інвестиціях у розвиток клубу. В результаті вони були навіть перевиконані і за останні роки клуб розширився з пари складів до мультигеймінгу, створив академію з CS:GO, а також побудував великий офіс в Києві та зараз будує такий самий в Берліні. 

Також штат працівників клубу зріс у чотири рази. 

Той факт, що офіційно власником та обличчям клубу довгий час залишався Олександр Кохановський в NAVI пояснюють тим, що угоду було завершено лише влітку 2022 року, а також тим, що новий власник ніколи не жадав публічності. 

Також у прес-релізі NAVI спростовують інформацію Forbes про те, що їх новий власник Максим Кріппа є також власником букмекерської компанії GG.bet. За словами офіційного сайту NAVI, між клубом та GG.bet існують тільки партнерські стосунки, а контракт завершиться наприкінці 2023 року. 

У пресс-релізі не згадуються зв’язки нового власника NAVI з російською мережею казино Вулкан, з якою Кріппу асоціюють багато джерел в тому числі і Forbes. 

Ознайомитися з повним прес-релізом від NAVI ви можете на цій сторінці.

Материалы по теме

Гравець у Football Manager став аналітиком футбольного клубу з Національної ліги Британії і допоміг команді досягти найкращих за останні 132 роки результатів

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

NAVI програли двом російським командам і знову не їдуть на The International

0

Нова ера знову скасовується, основний склад NAVI з Dota 2 програв на закритих кваліфікаціях на The International в Східній Європі і не побореться за Аегіс четвертий рік поспіль.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.