Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Natus Vincere офіційно підтвердив зміну власника, про що нещодавно у розслідуванні писало авторитетне видання Forbes.

Фото Максима Кріппи зі статті Forbes

З офіційного прес-релізу на сайті клубу стає відомо, що продаж клубу розпочався ще у 2018 році, а новим власником клубу став український бізнесмен та інвестор Максим Кріппа

Ще у 2018 засновник клубу Олександр Кохановський вирішив продати NAVI, розуміючи що виведення клубу на новий рівень потребує серйозних інвестицій. Тоді ж, у 4-му кварталі 2018 року мажоритарним власником NAVI став Максим Кріппа. Максим — український бізнесмен та венчурний інверстор з активами в IT, Game Development та Real Estate.

NAVI повідомляють, що угоду було розтягнуто у часі, а інвестор мав виконати певні домовленості по інвестиціях у розвиток клубу. В результаті вони були навіть перевиконані і за останні роки клуб розширився з пари складів до мультигеймінгу, створив академію з CS:GO, а також побудував великий офіс в Києві та зараз будує такий самий в Берліні. 

Також штат працівників клубу зріс у чотири рази. 

Той факт, що офіційно власником та обличчям клубу довгий час залишався Олександр Кохановський в NAVI пояснюють тим, що угоду було завершено лише влітку 2022 року, а також тим, що новий власник ніколи не жадав публічності. 

Також у прес-релізі NAVI спростовують інформацію Forbes про те, що їх новий власник Максим Кріппа є також власником букмекерської компанії GG.bet. За словами офіційного сайту NAVI, між клубом та GG.bet існують тільки партнерські стосунки, а контракт завершиться наприкінці 2023 року. 

У пресс-релізі не згадуються зв’язки нового власника NAVI з російською мережею казино Вулкан, з якою Кріппу асоціюють багато джерел в тому числі і Forbes. 

Ознайомитися з повним прес-релізом від NAVI ви можете на цій сторінці.

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм