Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Популярна королівська битва Fortnite встановила черговий фантастичний рекорд. 4 листопада за добу в неї зіграло 44,7 мільйона людей, які згенерували 102 мільйона годин ігрового часу, про це офіційно повідомив розробник гри!

Якщо перевести час гри в людські життя с середньою тривалістю в 70 років, можна сказати, що геймери за добу награли на 166 людських життів від народження і до смерті. 

Популярність Fortnite злетіла після виходу нового сезону, куди додали найпершу карту, завдяки якій гра стала успішною свого часу. 

Раніше ми вже писали про те, що кількість одночасних гравців у Fortnite перевищила 6 мільйонів осіб, можливо це найкращий результат серед всіх кіберспортивних дисциплін, проте це не точно, бо ряд розробників не розкриває цифри. 

 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.