Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний талант студії WePlay Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття ліги для академічних складів WePlay Academy League. Раніше на ряді порталів та телеграм-каналів з’явилася інформація, що WAL припинить своє існування через проблеми з фінансуванням.

«Наразі про закриття ліги мова не йде. Пауза між сезонами затягнулась, але це не привід для спекуляцій. Відбуваються робочі процеси.» — прокоментував чутки Малецький. 

Нагадаємо, що за час існування було проведено шість сезонів WePlay Academy League, в яких брали участь академічні склади відомих команд, причому два останні сезони проходили вже після початку повномасштабного вторгнення. Загалом в лізі було розіграно 600 тисяч доларів США, а незмінним головним партнером турніру виступав український букмекер Parimatch

Перші чутки про закриття WAL з’явилися на тлі закриття академічних складів двох професійних команд протягом тижня. До того ж від закінчення останнього сезону ліги вже пройшло майже два місяці, за які так і не з’явився анонс наступного сезону. Сподіваємося, така потрібна і цікава подія зможе втриматися на плаву під час війни, коли український кіберспорт переживає не найліпші часи. 

Читайте також: WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

Материалы по теме

Weplay відзвітували, чим живе та займається студія під час війни в Україні

Weplay відзвітував про те, чим і як живе студія під час війни, про основні напрямки роботи і про майбутні турніри. У повідомленні нажаль не згадувався головний проект студії за останній рік, а саме WePlay Academy League.

У Weplay прокоментували санкції, які начебто наклав на них Президент України Зеленський

0

Weplay прокоментували санкції, накладені на них указом Президента України Зеленського. За офіційним повідомленням в телеграм каналі компанії вони не мають відношення до компанії, що потрапила під санкції ще з 2019 року.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.