Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри другого дня Групи B на європейському IEM Road to Rio 2022 RMR. Було зіграно другий тур швейцарської системи, після якого визначилися претенденти на потрапляння до легенд на Мейджорі і ті, хто туди вже точно не потрапить.

ОГЛЯД РЕЗУЛЬТАТІВ ДРУГОГО КОЛА

MOUZ побадалися з NAVI, проте чорно-жовті здобули другу перемогу і знаходяться буквально в одному кроці від статусу легенд Мейджора. Мишки ж тепер мають рахунок 1-1.


Як на нас неприємна несподіванка Heroic програли Outsiders і це в котрий раз підтверджує, що останні перестановки так і не змогли підсилити данців. Звісно на Мейджор вони пройдуть, але що далі?


Головною сенсацією другого дня стала впевнена перемога Бігів над чинними чемпіонами EPL 16. Нагадаємо, що на EPL німецький квінтет навіть з групи не вийшов, а тут такий перфоменс. Судячи з усього заміни таки пішли на користь. 


Схоже ENCE не брехали, коли казали, що серйозно покращили форму останнім часом. Принаймні Фалькони їм взагалі не склали конкуренції і ENCE також у кроці від статусу легенд. 


OG обіграли головних аутсайдерів групи і трохи покращили свої шанси на вихід на Мейджор. 


Українці Monte (у всіх на формі українські прапори) розтрощили ще одних аутсайдерів SAW. Рахунок 16-3 гарний, проте з суперником повезло. Дивимося за хлопцями далі, шанси є.


Вчора к23 програли французам і вирішили, що цього досить. Нажаль російська команда здобуває рахунок 1-1, а от HEET знаходяться в кроці від вильоту з турніру.


Команда Топи не погано боролася з Sangal, але ж це лише мікс, зібраний за годину до кваліфікацій. Завтра у Fantasy буде останній шанс взяти хочаб одну перемогу.

Загальні результати другого кола в Групі B

Другий ігровий день не обійшовся без сюрпризів, чого тільки варта поразка Vitality від BiG? Проте більшість матчів виявилися передбачуваними.

Більше інформації про турнір читайте в нашому репортажі.

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.