Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри другого дня Групи B на європейському IEM Road to Rio 2022 RMR. Було зіграно другий тур швейцарської системи, після якого визначилися претенденти на потрапляння до легенд на Мейджорі і ті, хто туди вже точно не потрапить.

ОГЛЯД РЕЗУЛЬТАТІВ ДРУГОГО КОЛА

MOUZ побадалися з NAVI, проте чорно-жовті здобули другу перемогу і знаходяться буквально в одному кроці від статусу легенд Мейджора. Мишки ж тепер мають рахунок 1-1.


Як на нас неприємна несподіванка Heroic програли Outsiders і це в котрий раз підтверджує, що останні перестановки так і не змогли підсилити данців. Звісно на Мейджор вони пройдуть, але що далі?


Головною сенсацією другого дня стала впевнена перемога Бігів над чинними чемпіонами EPL 16. Нагадаємо, що на EPL німецький квінтет навіть з групи не вийшов, а тут такий перфоменс. Судячи з усього заміни таки пішли на користь. 


Схоже ENCE не брехали, коли казали, що серйозно покращили форму останнім часом. Принаймні Фалькони їм взагалі не склали конкуренції і ENCE також у кроці від статусу легенд. 


OG обіграли головних аутсайдерів групи і трохи покращили свої шанси на вихід на Мейджор. 


Українці Monte (у всіх на формі українські прапори) розтрощили ще одних аутсайдерів SAW. Рахунок 16-3 гарний, проте з суперником повезло. Дивимося за хлопцями далі, шанси є.


Вчора к23 програли французам і вирішили, що цього досить. Нажаль російська команда здобуває рахунок 1-1, а от HEET знаходяться в кроці від вильоту з турніру.


Команда Топи не погано боролася з Sangal, але ж це лише мікс, зібраний за годину до кваліфікацій. Завтра у Fantasy буде останній шанс взяти хочаб одну перемогу.

Загальні результати другого кола в Групі B

Другий ігровий день не обійшовся без сюрпризів, чого тільки варта поразка Vitality від BiG? Проте більшість матчів виявилися передбачуваними.

Більше інформації про турнір читайте в нашому репортажі.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.