Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий портал Dexerto повідомляє, що його джерела, близькі до NAVI підтвердили, що Cloud9 близькі до підписання угоди про перехід до клубу росіян Дениса electroNic Шаріпова та Іллі Perfecto Залуцького.

Інші інсайдери раніше вже повідомляли, що гравці NAVI можуть замінити в C9 гравців HObbit та buster.

electroNic працює в NAVI з листопада 2017 року, після переходу з Flipsid3 . Він зарекомендував себе як один із найкращих стрільців у грі, входячи до 20 найкращих гравців року з 2018 по 2021 роки. Більш того він не опускався в списку нижче сьомої позиції.

У 2022 році після звільнення Кирила Boombl4 Михайлова, Шаріпов посів місце капітана NAVI і його показники трохи погіршилися, але він все ще залишався впливовим гравцем, маючи середній рейтинг 1,1.

Perfecto приєднався до NAVI у січні 2020 року після того, як залишив Syman Gaming. Обидва гравці входять до топ-15 найбагатших гравців в історії CS:GO завдяки серії перемог NAVI у 2021 році, коли команда виграла PGL Major Stockholm і Intel Grand Slam Season 3.

Материалы по теме

NAVI та MOUZ зіграють в півфіналі Esports World Cup 2024. Трансляція

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

NAVI запускають набір в академію. Треба матч криштально чисту репутацію і доведеться жити в Європі

0

NAVI запустили черговий сезон набору в свою академію з Counter-Strike 2. Вперше клуб залучив в якості партнера топову компанію зі світовим ім’ям.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.