Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перед своїм професійним дебютом за клуб Sentinels зірка стрімінгу Майкл Shroud Гжесік заявив, що грати в шутер Riot Games набагато складніше ніж у CS:GO.

Це суперечить поглядам, які він висловив у минулому. У 2020 році він навпаки казав, що грати у VALORANT простіше, бо карти у грі пророблені так, що менше відволікають, також він казав, що гра має нижчий поріг навичок. 

Однак після того, як стрімер награв більше 1000 годин у шутер від Riot і приєднався до професійної команди, він змінив свою позицію.

Ця гра важка. CS:GO виглядає як жарт у порівнянні з VALORANT. Я не перебільшую, чи щось таке, ця гра просто важка” – сказав стрімер. 

Мені цікаво, так складно грати тому, що всі такі сильні, чи всі такі сильні тому, що гра така проста?” – додав стрімер. 

Побачити, наскільки зірка стрімів зміг адаптуватися до VALORANT, та наскільки конкурентним він виявиться на професійній сцені ми зможемо вже дуже скоро, а саме 1 серпня, коли його команда зіграє на  VALORANT Champions Tour: Last Chance Qualifier.

Дивіться також розбір гри, де FPX перемогли у фіналі Мастерса. 

Материалы по теме

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

Роздали командам 33 мільйона доларів та запускають франшизну лігу VCT CN – Riot відзвітували про досягнення у 2023 році і поділилися планами на майбутнє

Riot Games підбили підсумки першого року франшизних ліг VCT і анонсували розширення на окрему лігу для Китаю. Така експансія в разі вдачі майже гарантуватиме розробникам розгром головного суперника – гри CS2 за кількістю глядачів на трансляціях найбільших кіберспортивних турнірів.

Riot Games випустили гайд про те, як через режим Premiere в VALORANT пробитися на професійну сцену

0

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x