Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Едварда, за яку сьогодні в фіналі турніру Kinguin Lagends 2022 несподівано зіграли s1mple та sdy, програла Maikelele’s Team і зайняла друге місце, вигравши 10 000 доларів США. 

На першій карті Virtigo, яку обрали українці, гра видалася складною, проте s1mple і ко змогли впоратися і виграти з рахунком 16-14.

На mirage команда Мейкелєлє почала дуже потужно, вигравши першу сторону з рахунком 10-5, проте українці відповіли дзеркально і перевели карту на додаткові раунди. Нажаль, в додатковий час наші хлопці поступилися і справа дійшла до вирішальної карти, якою став nuke. 

І знову українська команда почала дуже погано, програвши за сторону атаки 4-11, проте знову перевела гру у додатковий час і… знову програла з таким самим рахунком 17-19. 

Матч відмітився тим, що Сімпл узяв на себе роль капітана і намагався постійно колити, проте весь час горів с тіммейтів і знаходився у нескінченому тільті. Сам зірковий кіберспортсмен показував далеко не найкращу гру. 

Примітно, що найкращим в команді українців по сумі трьох зіграних карт став олдскульний Edward, який примудрився нагадати уболівальникам, що він досі неперевершений пістол кінг. 34 річний гравець оформив ейс з пістолета на міражі. 

Коли після матчу Олександра Костилєва в чаті почали звинувачувати в тому, що він токсік, гравець сказав просто: «Не можу я мовчати, не можу мовчати, запам’ятайте!» Також гравець спробував розібрати пару моментів, де його тіммейти вчинили абсолютно не правильно.

Читайте також статю-розслідування про світ договірних матчів у CS:GO. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм