Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Казахстані розгорнувся потужний скандал навколо місцевої федерації кіберспорту, офіційно визнаної державою.

Аналітик, тренер та колишній гравець у CS:GO близький до кола професійних гравців Алдіяр Сембієв звинуватив Федерацію Кіберспорту Казахстану у тому, що вона займається протекціонізмом і на свій розсуд, без відбіркових і непрозоро визначає, хто саме буде представляти країну на Чемпіонаті Світу IeSF, який має пройти цього року на острові Балі.

Сембієв виклав у інстаграм великий пост у якому відмітив багатьох впливових людей та установи, в тому числі Президента країни Токаєва та прокуратуру Казахстану. 

Даним постом, від імені всіх нахабно обдурених федерацією кіберспорту Казахстану геймерів, прошу @prokuratura.gov.kz @knbgovkz @azrk_official @antikor.kaz @kuanyshbekesekeev @telecomkz і особисто Пана Президента @tokayev_online звернути увагу на дану ситуацію в якій є багато наклепу та брехні з боку визнаного державою органу, уповноваженого займатися розвитком кіберспорту, а не його монополізацією та дискредитацією честі та гідності нашої країни на міжнародній арені.

Дорогі друзі, колеги та випадкові читачі цього поста, прошу Вас допомогти мені та близьким мені по розуму людям домогтися справедливості.

Ми, як гравці та любителі кіберспорту, мовчали чотири роки, адже там кермують Великі дядьки, їм видніше, та й що ми можемо змінити?

Але ж ми можемо! Хто якщо не ми? Нас продовжують годувати безнадійністю та тліном цього світу, запевняють у тому, що Жана Казахстан – це повітря та фарс, але Жана Казахстан починається з кожного з нас із Вами!

Я не можу більше мовчати, коли мою країну намагаються зганьбити на весь цивілізований світ своїм хамським і феодальним веденням справ.

Продовження нижче у вигляді скріншотів. 

Читайте також про те, яким буде призовий фонд The International цього року. 

Материалы по теме

Збірна України перемогла на Чемпіонаті Європи з Mobile Legends

Українська збірна з Mobile Legends виграла Чемпіонат Європи від Європейської Федерації Кіберспорту та отримала слот на Чемпіонат Світу, який пройде в грудні на острові Балі.

Збірна України з Dota 2 перемогла на Чемпіонаті Європи та виборола путівку на Чемпіонат Світу від федерації IeSF

Збірна України з Dota 2 виграла Чемпіонат Європи від Європейської Федерації Кіберспорту і буде представляти Україну на Чемпіонаті Світу IeSF, який відбудеться на острові Балі в Індонезії з 1 по 12 грудня цього року.

Українська п’ятірка обіграла всіх суперників на груповій стадії Чемпіонату Європи з CS:GO та вийшла до LAN-фіналу, який пройде у Румунії

Сьогодні відбулася групова стадія Чемпіонату Європи з CS:GO від Європейської Федерації кіберспорту та ieSF. В турнірі від України брала участь команда Akuma, яка раніше виборола це право, вигравши Чемпіонат України за версією UESF.