Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Казахстані розгорнувся потужний скандал навколо місцевої федерації кіберспорту, офіційно визнаної державою.

Аналітик, тренер та колишній гравець у CS:GO близький до кола професійних гравців Алдіяр Сембієв звинуватив Федерацію Кіберспорту Казахстану у тому, що вона займається протекціонізмом і на свій розсуд, без відбіркових і непрозоро визначає, хто саме буде представляти країну на Чемпіонаті Світу IeSF, який має пройти цього року на острові Балі.

Сембієв виклав у інстаграм великий пост у якому відмітив багатьох впливових людей та установи, в тому числі Президента країни Токаєва та прокуратуру Казахстану. 

Даним постом, від імені всіх нахабно обдурених федерацією кіберспорту Казахстану геймерів, прошу @prokuratura.gov.kz @knbgovkz @azrk_official @antikor.kaz @kuanyshbekesekeev @telecomkz і особисто Пана Президента @tokayev_online звернути увагу на дану ситуацію в якій є багато наклепу та брехні з боку визнаного державою органу, уповноваженого займатися розвитком кіберспорту, а не його монополізацією та дискредитацією честі та гідності нашої країни на міжнародній арені.

Дорогі друзі, колеги та випадкові читачі цього поста, прошу Вас допомогти мені та близьким мені по розуму людям домогтися справедливості.

Ми, як гравці та любителі кіберспорту, мовчали чотири роки, адже там кермують Великі дядьки, їм видніше, та й що ми можемо змінити?

Але ж ми можемо! Хто якщо не ми? Нас продовжують годувати безнадійністю та тліном цього світу, запевняють у тому, що Жана Казахстан – це повітря та фарс, але Жана Казахстан починається з кожного з нас із Вами!

Я не можу більше мовчати, коли мою країну намагаються зганьбити на весь цивілізований світ своїм хамським і феодальним веденням справ.

Продовження нижче у вигляді скріншотів. 

Читайте також про те, яким буде призовий фонд The International цього року. 

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Global Esports Tour Rio 2024 ймовірно став турніром з розпилу державного бюджету Бразилії. Портал Dust2 провів розслідування

Портал Dust2 Brazil опублікував цікаве розслідування щодо турніру Global Esports Tour (GET) Rio 2024, який саме зараз проходить в Бразилії.

Monte виграли українскі відбіркові з Dota 2 від федерації UESF і гратимуть на європейських відбіркових за путівку на Чемпіонат Світу

0

Dota 2 склад українського клубу Monte став переможцем українських кваліфікацій від Федерації кіберспорту України на Чемпіонат світу національних збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії.