Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games повідомили, що за два дні до фіналу CHAMPIONS 2022 вже було зібрано понад 16 мільйонів доларів, які отримають команди, що брали участь у турнірі завдяки продажам спеціального внутрішньоігрового комплекту, присвяченого CHAMPIONS.

Минулого року таким чином вдалося зібрати 11 мільйонів, у цьому році сума буде значно більшою, адже ще не враховані два фінальні дні турніру. 

У набір входить лише  спеціальний скін на Phantom, ніж-метелик, спрей, картка гравця та два спеціальних брелоки. Повна вартість усіх предметів окремо становить 9200  балів VALORANT  (приблизно 90 доларів США), але купівля їх у комплекті коштує лише 6167  балів VALORANT  (приблизно 60 доларів США). 

Дивіться також репортаж з VALORANT CHAMPIONS 2022. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.