Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше в історії два великих розробника ігор об’єднають зусилля для того, щоб боротися з токсичністю, яка традиційно супроводжує гру та кіберспорт з моменту виходу відеоігор в мережу інтернет.

Ubisoft та Riot запускають перший дослідницький проект для боротьби з токсичністю. Компанії оголосили про нову технологічну співпрацю під назвою «Нульова шкода в комунікаціях».

У цьому проекті обидві компанії внесуть свій внесок у спільну базу даних та екосистему маркування, яка збирає внутрішньоігрові дані для навчання штучного інтелекту, що буде проводити превентивну модерацію, що допоможе, зрештою, виявляти та пом’якшувати будь-яких токсичних та руйнівних гравців.

Об’єднавши популярність Riot у сфері онлайн-ігор та знання й досвід Ubisoft в ігровому секторі, дві компанії сподіваються створити величезну базу даних, яка охопить всі можливі типи руйнівної та токсичної поведінки за допомогою провідних систем штучного інтелекту. 

Незалежно від результатів проекту, Ubisoft та Riot планують поділитися своїми успіхами з індустрією відеоігор ще до наступного року. Якщо все піде добре, цей проект має стати першим кроком до створення ще більшого проекту, який об’єднає ще більше розробників ігор, щоб допомогти спільноті відеоігор позбутися руйнівної поведінки онлайн.

Читайте також: Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

Материалы по теме

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.

Riot дискваліфікувала тренера з жіночого Чемпіонату Світу з VALORANT після того, як він показав середній палець суперникам

Riot Games усунула тренера жіночої команди Shopify Rebellion GC Роба robwiz Кеннеді від участі у гранд-фіналі VCT 2022: Game Changers Championship з Valorant куди пройшла його команда, перемігши у фіналі нижньої сітки команду Team Liquid.

З’явилося цікавие відео про другий сезон анімаційного серіалу Arcane

В інтернеті з’явився цікавий ролик з прогнозами на можливі сюжети другого сезону найкращого анімаційного серіалу по комп’ютерним іграм Arcane.

Riot запроваджує у VALORANT нову систему визначення токсичності. Токсиків буде автоматично виключати з голосового та текстового чату

У VALORANT з’явиться функція автоматичного розпізнавання токсичності і гра буде мутити гравців, які намагаються руйнувати гру трештолком.