Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Повідомляється, що розробник Dota 2 компанія Valve заробила на Battle Pass майже 300 мільйонів доларів у той час, коли призовий фонд The International став найменшим за останні сім років.

Це стало можливим завдяки двом хитрим крокам Valve у 2022 році. По-перше, розробник дуже піздно увів в гру бойову перепустку, через що до кінця The International 11 було зібрано лише 18 930 775 доларів США — сума, яка не тільки не стала рекордною, а і стала найменшою за останні сім років. 

Нагадаємо, що призовий фонд TI — це 25% від грошей, зароблених Valve від продажу Battle Pass плюс 1,6 мільйона доларів гарантованого призового фонду від організатора. 

Другим найважливішим кроком компанії стало те, що Valve розбила Battle Pass на дві частини, причому саме в другу частину закинула все саме цікаве і розтягнула її продажі на кілька місяців. В результаті розробник гри заробив феноменальні 293 мільйона доларів прибутку, з яких витратив на призові лише близько 19 мільйонів, тобто менш ніж 6,5%.

Для порівняння у минулі роки Valve витрачали на призові 25%, так у 2021 році компанія заробила на бойовій перепустці близько 160 мільйонів доларів США, з яких витратила на рекордний призовий фонд 40 мільйонів. Якби у 2022 році Valve формувала призовий фонд за старими правилами, він би склав космічну суму у понад 70 мільйонів доларів США. 

Жадоба Valve викликала обурення у середовищі професійних гравців та серед професійних команд. Ком’юніті вимагає від розробника принаймні збільшити фінансування сезонів DPC вдвічи, щоб зробити кіберсорт Dota 2 більш стабільним та привабливим.

Читайте також: Добірка найкращих хайлайтів року в основних кіберспортивних дисциплінах від Good Game Gentlemen

Материалы по теме

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.

Vavle забанила 45 професійних гравців за нечесну гру в тому числі підставні матчі. Серед забанених всі гравці Knights

Valve повідомила про дискваліфікацію 45 гравців переважно з Китаю та Малайзії з формулюванням «за нечесну гру». Приблизно половина фігурантів отримали дискваліфікацію на 1-2 роки, інша половина отримала довічну дискваліфікацію в тому числі гравці команди Knights, які ще нещодавно брали участь у Мейджорі та грали на ТІР-1 сцені.