Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Днями на турнірі серії ССT, де розігрувалося 50 тисяч доларів сталася прикра подія, з закритої кваліфікації CCT East Europe Series 1 організатори дискваліфікували одразу дві українські команди born2flex і tokyoxd. Це відбулося вже після перемоги колективів у матчах. На думку гравців, суперники подали на них скаргу, звинувачуючи у читерстві.

Більш того один з гравців команди, що програла, робив натяки на війну, запитавши українців, чи “летять до них крилаті?” Цю команду організатори також дискваліфікували.

 

Українські команди обурив той факт, що адміністратори турніру навіть не пояснили, за що і чому саме команди було дискваліфіковано. Адміністратор, з яким спілкувалися гравці, повідомив, що має право це зробити згідно з правилами турніру.

Команди звернулися до нас з проханням висвітлити цю ситуацію і ми написали офіційний запит до організаторів турніру і отримали відповідь. Судячи з усього в організаторів дійсно виникла підозра в нечесності українських колективів і на цей випадок в правилах турніру дійсно є пункт, згідно з яким команді можуть відмовити в участі в наступній стадії турніру навіть якщо немає доказів нечесної гри, а є лише підозра. 

Офіційна відповідь Fabian Logemann – представника Grid – організатора турніру

Обговоривши ситуацію з командою, я можу підтвердити наступне:

  • Команди «born2flex» і «tokyoxd» пройшли на турнір через відкриті кваліфікації до CCT East EU #1
  • CCT проводить оцінку команд, що пройшли відкриті кваліфікації, і хоча це буває рідко, але іноді їм може бути відмовлено в участі в турнірах CCT.
  • Причини цього можуть бути різними, але, як правило, вони спрямовані на підтримку чесності змагань.
  • У цьому випадку згідно з правилами кільком командам, у тому числі «born2flex» і «tokyoxd», було відмовлено в участі в CCT East EU #1.

Будь ласка, зверніться до §6 «Правила та порушення» офіційного зводу правил цього змагання. В цьому параграфі йдеться про право CCT відмовити в участі на власний розсуд.

Рішення стосується конкретного цього змагання та є остаточним, але команди завжди можуть пробувати кваліфікуватися на майбутніх змаганнях.

В шостому параграфі перераховані заборонені дії учасників турніру і дійсно є пункт, який дозволяє організаторам дискваліфікувати будь-якого гравця чи команду, проте в цьому пункті йдеться про те, що це може бути зроблено, якщо дискваліфікована особа “залучена до теперішніх чи минулих дій, які потенційно можуть зашкодити чесності змагань”.

Переклад пункту правил:

Champion of Champions тур залишає за собою право на власний розсуд відмовити в участі будь-якій команді чи гравцеві, залученому до теперішніх чи минулих дій, які потенційно можуть зашкодити чесності змагань.

Прикро, що організатори турніру скористалися цим пунктом правил, але так і не пояснили гравцям які саме їх дії зашкодили чесності змагань. Вочевидь організатори мали підозри в нечесності українців, але не змогли отримати докази. 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.