Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv перемогла у міжнародному турнірі Esport Tour 2022 Series 2. У фіналі кияни зустрілися з командою Sangal, з якою легко впоралися за дві карти. 

Так, турнір Esport Tour 2022 Series 2 складно називати визначною подією, очевидно, що це змагання третього-четвертого рівня, але це черговий крок української команди до більш визначних перемог. 

Також інша українська команда B8 перемогла в матчі за третє місце, тож можна зазначити, що це перший за довгі роки міжнародний турнір, у якому в трійці призерів відразу дві українські команди, в складі яких грають тільки українці. Фактично ми можемо констатувати початок певного відродження українського CS і це не може не тішити.

Також слід зазначити, що за статистикою саме українські команди стали найкращими, а в десятку кращих гравців змагання вийшло одразу чотири українці. Загалом у фінальній частині турніру брали участь гравці з 18 європейських країн, які грали у 16 командах. 

Приємно, що в турнірі не брало участь жодного росіянина. 

MVP турніру також став українець Alex666

Результат фіналу

Склади команд 

Статистика матчу

Найкращі гравці та команди матчу 

Дивіться круте відео, про те, як Україна втрачала свій кіберспорт і ставала частиною так званого СНД-кіберспорту. 

Материалы по теме

EC Kyiv отримала пряме запрошення на турнір CCT Central Europe Series 1, який входить до серії Champion of Champions Tour

0

Українська провідна команда з CS:GO EC Kyiv отримала пряме запрошення на CCT Central Europe Series 1, куди сьогодні пройшла по кваліфікаціях команда Monte з Woro2k у складі.

В українській команді B8 відбулися зміни. До команди доєдналися два гравці

Команда B8 зробила зміни у складі, до неї приєдналися Amster, якого нещодавно було звільнено з EC Kyiv, та Alex666, який покинув мікс Едварда Cossacks.

Клуб B8 звільнив Сергія DemQQ Демченко. Інформація про гравця

0

Клуб Даніїла Dendi Ішутіна B8 оголосив про звільнення зі складу з CS:GO гравця Сергія DemQQ Демченко. Хто вийде на заміну колишньому мембру Akuma поки невідомо.  За свою кар’єру українець виграв близько 19 тисяч доларів призових.  Найбільшим досягненням гравця слід вважати нещодавнє друге місце на Чемпіонаті Європи з CS:GO.  Основні досягнення гравця Вже 15 серпня починаються

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.