Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv перемогла у міжнародному турнірі Esport Tour 2022 Series 2. У фіналі кияни зустрілися з командою Sangal, з якою легко впоралися за дві карти. 

Так, турнір Esport Tour 2022 Series 2 складно називати визначною подією, очевидно, що це змагання третього-четвертого рівня, але це черговий крок української команди до більш визначних перемог. 

Також інша українська команда B8 перемогла в матчі за третє місце, тож можна зазначити, що це перший за довгі роки міжнародний турнір, у якому в трійці призерів відразу дві українські команди, в складі яких грають тільки українці. Фактично ми можемо констатувати початок певного відродження українського CS і це не може не тішити.

Також слід зазначити, що за статистикою саме українські команди стали найкращими, а в десятку кращих гравців змагання вийшло одразу чотири українці. Загалом у фінальній частині турніру брали участь гравці з 18 європейських країн, які грали у 16 командах. 

Приємно, що в турнірі не брало участь жодного росіянина. 

MVP турніру також став українець Alex666

Результат фіналу

Склади команд 

Статистика матчу

Найкращі гравці та команди матчу 

Дивіться круте відео, про те, як Україна втрачала свій кіберспорт і ставала частиною так званого СНД-кіберспорту. 

Материалы по теме

Monte вилетіли з першої тридцятки світового рейтингу і їх майже наздогнали B8

0

Оновився рейтинг HLTV і Monte вилетіли з першої тридцятки, посівши 31 місце. В останнє так низько Монте були аж у квітні 2023 року, до того, як показали неймовірну гру на Мейджорі в Парижі.

Втерли носа всім, включаючи Monte. Український клуб B8 став переможцем CCT Season 2 European Series #5

0

Український клуб B8 став переможцем CCT Season 2 European Series #5 і заробив 22 тисячі доларів. За останні місяці це вже другий турнір серії CCT, який виграють Капітан Куртка і компанія.

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

B8 виграли другий турнір протягом тижня і мають 38 виграних карт з останніх 50 зіграних на HLTV

Український клуб B8 став переможцем турніру Elisa Invitational Spring 2024. В фіналі команда здолала данську команду Sashi і заробила 10 тисяч доларів.