Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Організація планує поділити карти між sdy та гравцем NAVI Junior nipl, як вони свого часу це робили, коли інтегрували у склад b1t. Пізніше українець повністю витіснив з команди flamie, замінивши росіянина на всіх картах.  

Свій коментар відносно чисельних чуток навколо заміни sdy дав тренер команди Андрій Blad3 Городенський. 

Всі рішення ми прийматимемо після Абу-Дабі. Ми також даємо більше шансів sdy, але ми також гратимемо з nipl на World Final, ми хочемо розділити карти. Мені подобається ця ідея, вона була в NAVI раніше. Ми хочемо дати nipl пограти на кількох картах. Бажаємо, щоб він з’явився і показав, на що здатний.

Раніше ми спрогнозували, хто може замінити в NAVI sdy.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.