Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Організація планує поділити карти між sdy та гравцем NAVI Junior nipl, як вони свого часу це робили, коли інтегрували у склад b1t. Пізніше українець повністю витіснив з команди flamie, замінивши росіянина на всіх картах.  

Свій коментар відносно чисельних чуток навколо заміни sdy дав тренер команди Андрій Blad3 Городенський. 

Всі рішення ми прийматимемо після Абу-Дабі. Ми також даємо більше шансів sdy, але ми також гратимемо з nipl на World Final, ми хочемо розділити карти. Мені подобається ця ідея, вона була в NAVI раніше. Ми хочемо дати nipl пограти на кількох картах. Бажаємо, щоб він з’явився і показав, на що здатний.

Раніше ми спрогнозували, хто може замінити в NAVI sdy.

Материалы по теме

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.