Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Віталій V1lat Волочай прокоментував особистостей, які будуть талантами на The International 11. Відомий коментатор не розуміє, як українці будуть працювати разом з росіянами, багато з яких підтримували Путіна, причому відкрито.

Також, за словами Вілата, російськомовні таланти мали працювати з Норвегії, проте на прохання росіян, яким складно потрапити у Європу, Valve перенесла студію в Казахстан. 

Головне, що V1lat пообіцяв українськомовну трансляцію і наголосив, що вона буде найкращою. 

І так, ви все вірно зрозуміли.

VALVE плювати хотіли на те що українці будуть змушені працювати в одній студії з людьми, які підтримують війну, які підтримують вбивства українців і геноцид українського народу.

Людям, які отримали запрошення на Інт дали простий вибір, або ти працюєш з цим всім «пулом неперевершених талантів», або ми тебе міняємо на ще одного росіянина. По суті це вибір без вибора, тому що або ти відмовляєшся від цілі всього свого життя і величезних коштів, які багатьом в часи війни є дійсно дуже важливими, або ти працюєш з людьми, про яких ви і так все знаєте.

Наскільки я знаю організаторам пропонували варіанти з повністю українською зміною, яка просто буде працювати разом і не перетинатися ні з ким, але організаторів ці проблеми не хвилюють. Допомагати українським талантам вони не дуже хочуть. Не подобається — ну можеш відмовитися.

Талантам з росії допомогли ж і то дуже не погано. Студія аналітики на англійській і російській мовах мала по плану працювати з Осло, Норвегія. Але так як у країні-терористі закривають кордони, то було приняте рішення перенести студію аналітики у більш комфортну для росіян країну — Казахстан.

Чи зможуть виїхати наші таланти на Інт я не знаю. Як це буде працювати я теж не знаю. Одне точно я можу сказати. Трансляція українською буде. І вона буде в рази цікавіша і насиченіша, ніж будь-якою іншою мовою світу.


Коментар Gameinside.ua: Залишається тільки сподіватися, що хтось з українських талантів наплює на всі штрафні санкції та відношення з Vavle і скаже у прямому ефірі всю правду про війну в Україні, про колег-фашистів, що виправдовують Путіна і про відношення Valve, на яке бридко дивитися. 

Раніше ми писали про список талантів російськомовної трансляції, який опублікували Valve. 

Материалы по теме

V1lat злив відсоток, який клуб Outsiders забирає собі від стікерів у CS:GO

Віталій V1lat Волочай у власному телеграмі натякнув на те, що знає, який відсоток від стікерів гравці Outsiders віддадуть клубу.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.