Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В історичному дербі вперше, але в рамках Чемпіонату Світу, зустрічаються дві українські організації. Ще пів року тому капітан Monte Woro2k прогнозував таку подію, кидаючи виклик s1mple, але тоді ніхто не міг в це повірити.

Сьогодні матч Monte проти NAVI став реальністю і пропустити це протистояння для українських фанатів CS:GO просто немислимо. 

Пропонуємо разом насолодитися цією подією та уболівати за улюблену команду, хто б це не був. 

Кілька цікавих фактів:

 • Анонімне опитування Олександра Петрика, в якому взяло участь понад 3300 респондентів показало, що за Monte уболіватимуть 75% українців, 25% будуть уболівати за NAVI. 
 • Букмекери віддають велику перевагу NAVI. Співвідношення коефіцієнтів перед матчем 3,5 до 1,29 на користь NAVI.
 • NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії CS:GO. Для Monte це перший Мейджор.
 • Менш як рік знадобилося Monte, щоб дійти до рівня легенд Мейджора.
 • Середній вік гравців Monte 21,8 років, у гравців NAVI 22,4 роки.
 • Гравці Monte будуть змушені виступати без тренера в тому числі через NAVI, бо з України не випускають на змагання, де грають росіяни, а в NAVI грає два росіянина.
 • NAVI 8 разів підіймалися на перше місце світового рейтингу CS:GO і ніколи не падали нижче 17 місця. Monte потрапили у світовий рейтинг менш як 10 місяців тому і жодного разу не підіймалися вище 22 місця. 
 • У NAVI в активі перемоги на 27 великих ланах, у Monte жодної перемоги на ланах.
 • Найсильнішими картами обох команд є найновіша карта Anubis та найстаріша Mirage.
 • NAVI взагалі не грають Vertigo, а Monte зовсім не грають Inferno, тож майже на 100% ми не побачимо ці карти у сьогоднішньому матчі.
 • sdy єдиний гравець, який грав як за NAVI, так і за Monte. За NAVI українець встиг зіграти 79 офіційних карт, за Monte на його рахунку аж 182 карти.
 • Між командами є кілька полюсів напруженості: NAVI прибрали sdy з основного складу, віддавши перевагу npl; Woro2k має персональні рахунки з s1mple, який публічно обізвав його тупим; Саме NAVI були ініціаторами травлі Akuma та DemQQ в читерстві, яке так і не було доведено; Через росіян в NAVI тренер Monte не може стояти за спинами своєї команди на Мейджорі.
 • Переможець цього матчу вийде у Play-off Мейджора, той, хто програє опиниться у складній ситуації, бо може потрапити на топові команди, які провалилися на старті. 

Результати першої карти Anubis

Монте впевнено обіграли NAVI на власному виборі. Woro2k довів на ділі, що може зустрітися та переграти NAVI не віртуально, а на турнірі та ще й найвищого рівня.

Результати другої карти Nuke

На другій карті Monte просто не відчули NAVI, ще було просто тотальне знищення в якому здавалося, що опоненти на три голови нижче за класом. 

Забиваючи останній гвіздок в кришку труни Woro2k став найкращим гравцем карти, а от s1mple заробив рейтинг 0,46 і зайняв передостаннє місце на сервері. 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

NAVI підписали склад з Teamfight Tactics. Все заради клубного заліку на Esports World Cup

NAVI відкрили ще один склад, цього разу автобатлера Teamfight Tactics. До нього увійшли чотири південнокорейські гравці, які раніше виступали під тегом Dark Horse.