Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Попри те, що суспільство по різному віднеслося до участі українців в російськомовній трансляції The International 11, зараз можна з впевненістю сказати, що вони це зробили не дарма.

Вчорашній перфоменс Хвоста привернув до себе велику увагу, а сьогодні всі українці були зі значками у вигляді національного прапора, а Бафік навіть вдягнув вишиванку. 

Разом з потужною українськомовною трансляцією, яку проводить Maincast, українці потужно привертають до себе увагу і на російськомовному касті. Таким чином і у кіберспорті Україна тисне на ворога і здобуває стратегічну перемогу. 

Сподіваємося основні перфоманси українські таланти приберегли на фінальну частину TI11.

Читайте також: Українці задонатили на The International більше ніж 1,5 мільйони доларів та встановили рекорд відданості Dota 2

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.