Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Во время групповой стадии ESL One Cologne 2018, мы взяли интервью у вице-президента крупнейшего организатора киберспортивных турниров в мире — ESL. Ульрих Шульц ответил на множество вопросов о CS:GO, Dota 2, Fortnite и Facebook в большом интервью для GameInside.ua

Не забудьте включить субтитры!

Материалы по теме

ESL анонсували другий Мейджор сезону з Dota 2. Турнір відбудеться в Берліні на Velodrom Arena

0

ESL анонсували другий Мейджор сезону з Dota 2. Турнір відбудеться в Берліні, Німеччина і в ньому братимуть участь 18 команд, що пройдуть з другого DPC сезону, а фінальна частина турніру відбудеться на Velodrom Arena з 5 по 7 травня.

Російський склад NAVI з PUBG став одним з 8 партнерів програми Global Partner Team від розробника гри

NAVI стали одними з 8 клубів-партнерів нової програми розробника PUBG — Global Partner Team. Раніше видавець гри приймав заявки від всіх бажаючих і обирав партнерів за рядом критеріїв, віддаючи перевагу насамперед медійності команди та історії її досягнень, а також цілій низці інших параметрів.

ESL проведуть IEM Expo Katowice турнір на 500 000 доларів по автосимулятору, який ще навіть не вийшов

ESL повідомили, що в рамках IEM Expo Katowice проведуть величезний турнір з призовим фондом у 500 000 доларів США по абсолютно новій грі, яка ще не вийшла навіть у beta-версії. Гра називається RENNSPORT.

Дивіться прем’єру «Game and Glory» — документального фільму про Rio Major від ESL та BBC

0

Сьогодні о 17.00 за центрально європейським часом або о 18.00 за Києвом відбудеться прем’єра документального фільму «Game and Glory» — спільного проекту ESL та BBC, знятого під час Rio Major 2022.