Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Засновник команди EC KYIV Максим Беднарський дав коментар нашому порталу після перемоги своєї команди у відкритих кваліфікаціях до IEM Dallas 2022.

На шляху до перемоги кияни здолали кількох суперників, що входять у двадцятку світового рейтингу. Це нечуваний результат, як для команди, яка складається лише з українських гравців.

“Гарні новини для українського кіберспорту у складні для країни часи. Команда, яка складається лише з українських гравців, грає на дуже високому рівні та обігрує команди з топ 20 світового рейтингу. Гравці зроблять все, щоб вибороти квоту на IEM Dallas, а ми, як організація, зробимо все щоб хлопців у цей складний час випустили з країни, щоб вони могли представляти Україну на світовому чемпіонаті. Але ми не забігаємо вперед, готуємося в стандартному режимі до наступних матчів.

Коли почалася війна, гравці були в Києві на буткемпі в нас були дуже амбітні плани на майбутнє, але з початком бойових дій гравцям довелося покинути буткемп та приєднатися до своїх рідних. Після йього ми взяли паузу у тренуваннях, вона тривала 45 днів, але повернувшись до тренувань хлопці довели, що два роки тренувань у професійному ритмі дали про себе знати.

Зараз ми відновили інтенсивні тренування і готуємось до наступних матчів та турнірів. Згодом від нас ви зможете почути багато гарних новин та анонсів, але зараз найважливіше – боротьба проти агресора та допомога нашим бійцям ЗСУ та всім хто допомагає Україні у цій війні.

Від свого імені я закликаю Українські компанії до партнерства за нашою командою. Дуже важливо розвивати Український кіберспорт разом!”


Коментар Gameinside: На сьогодні EC KYIV є єдиною професійною командою, яка протягом понад двох років займається селекцією та розвитком виключно українських гравців. Чотири з п’яти гравців є киянами, пройшли безліч ланів, грали у багатьох міксах, гарно проявляли себе ще на початку кар’єри, але пішли у гору саме під керівництвом Максима. 

До речі, саме Максим Беднарський свого часу привів до розквіту команду HellRaisers, справи якої пішли на спад після того, як Максим залишив посаду CEO.

Після цього саме Беднарський привів болгарську команду Windigo до перемоги на WEGS – Чемпіонаті Світу серед національних команд.

Останні два роки Беднарський розвиває EC KYIV, з якою взимку виграв Чемпіонат України від Української Професійної Кіберспортивної Асоціації.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.