Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Засновник команди EC KYIV Максим Беднарський дав коментар нашому порталу після перемоги своєї команди у відкритих кваліфікаціях до IEM Dallas 2022.

На шляху до перемоги кияни здолали кількох суперників, що входять у двадцятку світового рейтингу. Це нечуваний результат, як для команди, яка складається лише з українських гравців.

«Гарні новини для українського кіберспорту у складні для країни часи. Команда, яка складається лише з українських гравців, грає на дуже високому рівні та обігрує команди з топ 20 світового рейтингу. Гравці зроблять все, щоб вибороти квоту на IEM Dallas, а ми, як організація, зробимо все щоб хлопців у цей складний час випустили з країни, щоб вони могли представляти Україну на світовому чемпіонаті. Але ми не забігаємо вперед, готуємося в стандартному режимі до наступних матчів.

Коли почалася війна, гравці були в Києві на буткемпі в нас були дуже амбітні плани на майбутнє, але з початком бойових дій гравцям довелося покинути буткемп та приєднатися до своїх рідних. Після йього ми взяли паузу у тренуваннях, вона тривала 45 днів, але повернувшись до тренувань хлопці довели, що два роки тренувань у професійному ритмі дали про себе знати.

Зараз ми відновили інтенсивні тренування і готуємось до наступних матчів та турнірів. Згодом від нас ви зможете почути багато гарних новин та анонсів, але зараз найважливіше — боротьба проти агресора та допомога нашим бійцям ЗСУ та всім хто допомагає Україні у цій війні.

Від свого імені я закликаю Українські компанії до партнерства за нашою командою. Дуже важливо розвивати Український кіберспорт разом!»


Коментар Gameinside: На сьогодні EC KYIV є єдиною професійною командою, яка протягом понад двох років займається селекцією та розвитком виключно українських гравців. Чотири з п’яти гравців є киянами, пройшли безліч ланів, грали у багатьох міксах, гарно проявляли себе ще на початку кар’єри, але пішли у гору саме під керівництвом Максима. 

До речі, саме Максим Беднарський свого часу привів до розквіту команду HellRaisers, справи якої пішли на спад після того, як Максим залишив посаду CEO.

Після цього саме Беднарський привів болгарську команду Windigo до перемоги на WEGS — Чемпіонаті Світу серед національних команд.

Останні два роки Беднарський розвиває EC KYIV, з якою взимку виграв Чемпіонат України від Української Професійної Кіберспортивної Асоціації.

Материалы по теме

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.