Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не секрет, що Riot Games вже давно розробляють файтинг за мотивами всесвіту League of Legends під кодовою назвою Project L, проте щойно  вони порадували нас новою порцією інформації.

Хоча у свіжому відео розробники не розкривають дату релізу гри, вони розповідають про багато її аспектів і показують чимало ігрових моментів, з яких можна отримати досить повне уявлення стосовно того, на що нам слід очікувати. 

По перше гра не буде схожою на Mortal Kombat чи Soul Calibur, найбільше візуально вона нагадує Street Fighter, от тільки замість відомих героїв популярного файтингу ми бачимо найпопулярніших персонажів LoL, більшість з яких засвітилися в анімаційному серіалі Arcane. 

Дуже схожа як графіка гри, так і анімаційні ефекти. 

Проте файтинг намагається відрізнятися від маси та бути оригінальним. Так бойовий процес має деякі унікальні механіки, наприклад кожен гравець грає двома чемпіонами, яких може змінювати в процесі гри. Взаємодія і підтримка чемпіонами один одного роблять гру не схожою на інші. 

Важлива річ, про яку сказали розробники, полягає в тому, що, як і у випадку з VALORANT, Ріот відразу розробляє гру з прицілом на кіберспорт. 

Розробники вже зустрілися з організаторами турнірів з різних регіонів та консультувалися з ними щодо самої гри та її кіберспортивного майбутнього. В планах Riot зробити Project L провідним кіберспортивним файтингом та стати лідером у цьому розділі кіберспрту так само, як вони це зробили з LoL та намагаються зробити з VALORANT. 

«Ми створюємо цю гру з урахуванням організаторів турніру і ми хочемо дати вам змогу продовжувати просувати нашу спільноту вперед» — каже виконавчий продюсер Том Кеннон.

Читайте також: Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Материалы по теме

Гравець Team Spirit українець Мирослав Колпаков спробував виправдатися за підписання командою компанії, що спонсорує вбивство українців

Український гравець Team Spirit Мирослав Mira Колпаков на трансляції на Твіч у подкасті Олексія Storm Туманова розповів про своє відношення до нового спонсору клубу Yandex Eats.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.

В Україні відбудеться студенський відбірковий турнір з League of Legends. Переможці зіграють на міжнародному турнірі за 7000 євро

Федерація кіберспорту України UESF за підтримки LOL UA Community запрошує команди-студентів до участі у Чемпіонаті України з дисципліни League of Legends.

EA несподівано оголосила про закриття мобільних версій Apex Legends та Battlefield

EA оголосила про закриття мобільних версій Apex Legends та Battlefield, це стало справжньою несподіванкою, враховуючи те, що у 2022 році компанія звітувала про фантастично успішний старт Апексу і будувала великі плани на її розвиток.