Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не секрет, що Riot Games вже давно розробляють файтинг за мотивами всесвіту League of Legends під кодовою назвою Project L, проте щойно  вони порадували нас новою порцією інформації.

Хоча у свіжому відео розробники не розкривають дату релізу гри, вони розповідають про багато її аспектів і показують чимало ігрових моментів, з яких можна отримати досить повне уявлення стосовно того, на що нам слід очікувати. 

По перше гра не буде схожою на Mortal Kombat чи Soul Calibur, найбільше візуально вона нагадує Street Fighter, от тільки замість відомих героїв популярного файтингу ми бачимо найпопулярніших персонажів LoL, більшість з яких засвітилися в анімаційному серіалі Arcane. 

Дуже схожа як графіка гри, так і анімаційні ефекти. 

Проте файтинг намагається відрізнятися від маси та бути оригінальним. Так бойовий процес має деякі унікальні механіки, наприклад кожен гравець грає двома чемпіонами, яких може змінювати в процесі гри. Взаємодія і підтримка чемпіонами один одного роблять гру не схожою на інші. 

Важлива річ, про яку сказали розробники, полягає в тому, що, як і у випадку з VALORANT, Ріот відразу розробляє гру з прицілом на кіберспорт. 

Розробники вже зустрілися з організаторами турнірів з різних регіонів та консультувалися з ними щодо самої гри та її кіберспортивного майбутнього. В планах Riot зробити Project L провідним кіберспортивним файтингом та стати лідером у цьому розділі кіберспрту так само, як вони це зробили з LoL та намагаються зробити з VALORANT. 

«Ми створюємо цю гру з урахуванням організаторів турніру і ми хочемо дати вам змогу продовжувати просувати нашу спільноту вперед» – каже виконавчий продюсер Том Кеннон.

Читайте також: Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Материалы по теме

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.