Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Директор одного з найпопулярніших американських кіберспортивних клубів 100 Thieves заявив про ймовірне повернення клубу до ряду дисциплін після того, як 100 Thieves потрапили до програми підтримки кіберспорту від фонду Саудівської Аравії.

  • У майбутньому ми прагнемо представити більше кіберспортивних ігор, наприклад, повернутися до CS2, Apex Legends, Fortnite, а також нові дисципліни. Для того, щоб ми могли це зробити, першочерговим для рекрутингу є те, що ми беремо участь у найважливіших турнірах. Майже неможливо переконати найкращих гравців у світі змагатися за нас, якщо вони не можуть брати участь у деяких з найбільш в тому числі за призовими турнірах.
  • Концептуально ми вважаємо EWC чудовим способом для команд змагатися одна з одною в різних дисциплінах, які розвиватимуться протягом багатьох років; сприймайте це як формат Олімпіади, де команди можуть бути найкращими в індивідуальних заліках, але є деякі команди, які домінуватимуть у кількох змаганнях і зрештою стануть найуспішнішою організацією.
  • Ми ведемо постійні переговори з багатьма нашими конкурентами, які обґрунтували свою відданість турніру (більшість із них також брали участь у минулі роки, коли турнір називався Gamers8).
  • На даний момент у нас немає жодної команди, яка змагалася б цього року на Кубку світу з кіберспорту.

Наразі 100 Thieves мають склади лише у League of Legends та VALORANT, проте клуб є одним з наймедійніших у світі, ймовірно тому він і потрапив у програму підтримки клубів від шейхів. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.