Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний тренер Natus Vincere Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю на командному каналі на youtube. Тренер розповів про відчуття у фіналі Мейджора, про те, що NAVI зараз можуть вигравати з будь-яким п’ятим гравцем, та про те, що sdy залишиться в команді на випробувальному терміні принаймні до закінчення найближчого мейджора.

Основні тези інтерв’ю

Про першу половину сезону
— Загалом результат позитивний, але водночас є болісний осад через програш на Кельні.

Про фінал в Кельні
— Я не очікував, що у нас будуть додаткові раунди на другій стороні ancient. Ця карта показала, що матч буде складним і не факт, що ми виграємо. На останніх двох картах я помітив, що ми просіли по індивідуалці, нас сильно перестрілювали, раунди складалися зовсім по-іншому.

Про формат до трьох перемог
— Взагалі я вітаю BO5 фінали, тому що матч повинен відрізнятися від інших. Мені він подобається насамперед як глядачеві. Для гравців це зовсім інакше. BO5 необхідні, щоб визначити найсильнішу команду психологічно та фізично. Таке має бути лише на найбільших турнірах у фіналі.

Про відчуття від поразки в Кельні
— Для мене важче поразки в кар’єрі не було, як для гравців не знаю, але я відчув, що для всіх це було важливо. Навіть фінал мажору в Антверпені був не настільки болючим.

Про sdy у складі
— З Віктором ми досягли непоганих результатів, тому ми ухвалили рішення продовжувати грати з ним у ролі заміняючого та дати йому шанс проявити себе ще більше. Зараз є багато помилок, він не до кінця комфортно відчуває себе у грі. Сенс цього у тому, щоб дати йому розкритися ще більше, відчути комфортну зону. Подивимося, як він покаже себе на майбутніх турнірах. План — грати з Віктором до мейджору, а потім ухвалювати рішення, що робити далі.

Про рівень гри sdy
— Не можу сказати, що він швидко вчиться. У нього такий вік, коли він вже сформував багато своїх ігрових навичок. Ігрові знання у нього закріпилися, реакції на різні дії, стиль гри тощо. Не дуже легко дається адаптація. Йому треба більше діяти від ситуації: отримати завдання в раунді, але відіграти його від ситуації. Є загальний малюнок раунду, в якому треба знайти оптимальний варіант його розіграшу. Так ми стараємося грати командою. Для цього треба досвід тір-1 турнірів і гнучке мислення. Адаптуватися і грати краще можливо, але для цього треба час. Основна його проблема — реакція в грі на якісь події та її швидкість. Питання в тому, чи зможе він адаптуватися. Це залежить лише від того, як він працюватиме над собою та чи зможе він максимально ефективно себе проявити в команді. Не знаю, як буде, але у нього є бажання, мотивація і він дуже старається. Можу сказати, що у нього в грі є ситуації, коли він дуже добре все робить. Якщо він зможе стабільно так грати, то буде чудово. Необхідна стабільність…

Про стан сучасної сцени CS:GO
— Якщо ми будемо займати перші місця і Вітя гратиме погано, то мало хто бачитиме мінуси в його грі. Той факт, що ми посіли 1 місце на BLAST та 2 місце у Кельні, говорить про те, що сцена зараз не дуже сильна відносно нашої команди. Ми сформували систему, яка добре працює з заміною…Для нас сцена виглядає так, що ми знаємо, що ми можемо виграти всіх з Вітею або без нього, це не важливо. Мені здається, що ми можемо виграти з іншим гравцем рівня sdy. Але якщо ігрова сцена зараз почне адаптуватися та покращуватись, то нам буде набагато складніше і тоді потрібно буде, щоб Вітя вийшов на дуже високий рівень гри. Поки що нам вистачає тієї ігрової форми, тієї системи для того, щоб бути як мінімум другою у світі, але я не впевнений, чи вистачить нам цього надалі, якщо сцена зростатиме.

 

Читайте також велике інтерв’ю з Woro2k про його шлях у великий кіберспорт. 

Материалы по теме

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Riot Games опублікувала правила для команд-партнерів. Команди мають складатися з 6-10 гравців, всіх перевірять на токсичність

Riot Games прийшли в кіберспорт тактичних шутерів серйозно і на довго. На відміну від MORPG, де League of Legends давно і впевнено перемогла Dota 2 (окрім деяких регіонів) VALORANT буде набагато складніше пробивати собі дорогу на вершину, щоб стати FPS номер один.

SENSEi та j3kie замінять Smash та uQlut у EC Kyiv

До EC Kyiv на тестовий період приєдналися Дмитро SENSEi Шворак та Євгеній j3kie Сергачов. Про це клуб повідомив у своєму Telegram. «Новачки» замінять Smash, який вже раніше був на заміні та uQlut, який також стає запасним гравцем.