Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Азійські ігри, де мав бути представлений кіберспорт, будуть перенесені на 2023 рік через карантин в Шанхаї та Ханчжоу.

Кіберспорт мав вперше з’явитися на іграх не як показова дисципліна, а як акредитований вид спорту на рівні з іншими видами.

2022 рік мав стати роком, коли кіберспорт дебютував би на Іграх вперше в історії, коли країни-члени могли виграти титули у таких іграх як PUBG, DOTA 2 і League of Legends.

Перенесення відбудеться, оскільки в місті Ханчжоу і найбільшому місті Китаю Шанхаї тривають карантинні заходи, які унеможливлять проведення ігор. Хусейн Аль-Мусаллам, генеральний директор Олімпійської ради Азії, заявив, що, хоча комітетом «не прийнято жодного офіційного рішення», існує «можливість», що ігри будуть перенесені.

Усі об’єкти для проведення Ігор наразі завершені, і китайські організатори заявили, що нададуть план карантину, подібний до того, що було введено для зимових Олімпійських ігор 2021 року, щоб забезпечити безпеку всіх учасників.

Повідомляється, що, наприклад Riot віднеслися до ігор дуже серйозно. Вони навіть змістили дати свого регулярного сезону для того, щоб професійні гравці могли виступити за збірні своїх країн.


Коментар Gameinside: Вважається, що Азійськи ігри є плацдармом для просування кіберспорту на Олімпіаду. Не дивлячись на скептичне ставлення багатьох діячів кіберспорту, саме Олімпіада могла б стати тим маркером, який би поділив безліч кіберспортивних дисциплін на головні – олімпійські й другорядні – неолімпійські. 

Ми впевнені, що залучення кіберспорту до олімпійського руху надало б великого поштовху для розвитку аматорського кіберспорту та його популяризації в країні. Хто б що не казав, а немає більш почесного звання у спорті ніж Чемпіон Олімпіади. 

 

 

Материалы по теме

Ghostik зібрав для підрозділу АЗОВ більш як 14 мільйонів гривень

0

Найпопулярніший український кіберспортивний стрімер і в минулому професійний гравець Андрій Ghostik Кадик повідомив, що за 2023 рік зміг зібрати на своїх регулярних стрімах понад 14 мільйонів гривень для допомоги підрозділу АЗОВ, який захищає Україну від російської навали.

Міжнародний Олімпійський Комітет дозволив росіянам та білорусам виступати на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором. Україна готує відповідь

Російським та білоруським спортсменам дозволили брати участь в Олімпійських Іграх в Парижі під нейтральним прапором. МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) вирішив дозволити спортсменам з країн-агресорів виступати з певними обмеженнями, проте не пішов на їх повну заборону, про це MOK повідомив на власному сайті. 

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.

Китай домінує на Азійських іграх, перемігши вже у трьох кіберспортивних дисциплінах

0

Збірна Китаю з Dota 2 тріумфувала на Азійських іграх 2023, додавши золото у скарбничку своєї країни в загальному заліку. У фіналі китайці переграли збірну Монголії з рахунком 2-1.