Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Азійські ігри, де мав бути представлений кіберспорт, будуть перенесені на 2023 рік через карантин в Шанхаї та Ханчжоу.

Кіберспорт мав вперше з’явитися на іграх не як показова дисципліна, а як акредитований вид спорту на рівні з іншими видами.

2022 рік мав стати роком, коли кіберспорт дебютував би на Іграх вперше в історії, коли країни-члени могли виграти титули у таких іграх як PUBG, DOTA 2 і League of Legends.

Перенесення відбудеться, оскільки в місті Ханчжоу і найбільшому місті Китаю Шанхаї тривають карантинні заходи, які унеможливлять проведення ігор. Хусейн Аль-Мусаллам, генеральний директор Олімпійської ради Азії, заявив, що, хоча комітетом «не прийнято жодного офіційного рішення», існує «можливість», що ігри будуть перенесені.

Усі об’єкти для проведення Ігор наразі завершені, і китайські організатори заявили, що нададуть план карантину, подібний до того, що було введено для зимових Олімпійських ігор 2021 року, щоб забезпечити безпеку всіх учасників.

Повідомляється, що, наприклад Riot віднеслися до ігор дуже серйозно. Вони навіть змістили дати свого регулярного сезону для того, щоб професійні гравці могли виступити за збірні своїх країн.


Коментар Gameinside: Вважається, що Азійськи ігри є плацдармом для просування кіберспорту на Олімпіаду. Не дивлячись на скептичне ставлення багатьох діячів кіберспорту, саме Олімпіада могла б стати тим маркером, який би поділив безліч кіберспортивних дисциплін на головні — олімпійські й другорядні — неолімпійські. 

Ми впевнені, що залучення кіберспорту до олімпійського руху надало б великого поштовху для розвитку аматорського кіберспорту та його популяризації в країні. Хто б що не казав, а немає більш почесного звання у спорті ніж Чемпіон Олімпіади. 

 

 

Материалы по теме

Результати 31-і Ігр Південно-Східної Азії з кіберспорту. В рамках великої спортивної події було розіграно 10 комплектів нагород з кіберспорту

Кіберспорт все більше інтегрується у звичайний спорт і стає його частиною. Так у В’єтнамі завершилися 31-і Ігри Південно-Східної Азії (31-і SEA Games) у яких вдруге було представлено кіберспортивні дисципліни (останні ігри, через ковід, проходили у 2019 році).

Счастливый кулон из «Ведьмака» принес российской спортсменке очередную победу на Олимпиаде

Спортсменка из России Виталина Бацарашкина  на Олимпийских играх в Токио взяла золото и её медаль стала первым золотом для России на Олимпийских играх в этом году. Поговаривают, спортсменке в этом помог счастливый кулон из её любимой игры «Ведьмак».

Платформа Twitch будет освещать Летние Олимпийские игры в Токио

Стриминговая платформа Twitch заключила контракт с телесетью NBC Olympics и будет транслировать Летние Олимпийские игры в Токио.