Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб B8 сьогодні здолав двох суперників і зміг пройти на RMR BLAST Paris Major з рахунком 3-2 по матчах. Після двох поразок поспіль на старті закритих кваліфікацій на RMR, клуб Денді знаходився в кроці від вильоту з турніру, проте спочатку зміг обійти клуб IKLA в українському дербі, а потім здобути ще дві перемоги поспіль, створивши своєрідне диво.

Таким чином вперше в історії на RMR до Мейджору зіграє одразу три українські команди: Natus Vincere з українсько-російським складом, клуб Monte, де грає три українці та клуб B8, де весь склад складається з українців. 

В першому матчі за виживання B8 дуже легко здолали LDLC. Хоча українці і програли Overpass, проте на двох інших картах вони були на голову сильніші за суперників. 

В заключній грі, яка вирішувала вихід на RMR, українці зустрілися з Tticked, які нещодавно втратили підтримку клубу через закриття проекту. Здається B8 сильно додали по ходу турніру, бо не відчули жодних проблем у такій відповідальній грі. 

На своєму шляху до RMR українці програли два стартових матчі проти HAVU та SAW, проте потім реабілітувалися проти LDLC та Tricked. Нажаль по дорозі команда Капітана Куртки вибила з турніру ще один український клуб IKLA.

Читайте також: G2 зім’яли український прапор і відмовилися поставити на ньому автографи для фаната з України

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Український клуб B8 гарантував собі слот у ESL Challenger League S45, через яку можна потрапити у EPL

0

Український клуб B8 переміг у півфіналі ESEA Advanced Season 44 Europe і гарантував собі слот у ESL Challenger League S45. За квоту підопічним Dendi довелося боротися з іншим українським колективом Iron Branch і матч вийшов дуже рівним і не простим.

ВІДЕО з буткемпу команди B8, яка готується до RMR BLAST Major

0

Журналістка Діана Федченко побувала на буткемпі української команди B8, яка активно готується до виступу на RMR BLAST Major. Пропонуємо і вам подивитися, чим живе українська команда в умовах війни і як готується до майбутнього надважливого турніру.

Польська п’ятірка Anonуmo повністю розпустила свій склад після провалу на кваліфікаціях на RMR

0

Відома польська команда Anonуmo повідомила про дизбанд після провалу на відбіркові до RMR BLAST Paris Major. Судячи з коментарів гравців всі вони сильно підгоріли і просто не хочуть далі грати разом.