Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

Сьогодні клуб повідомив про підписання двох відомих польських гравців Олека hades⁠ Міскевича ти Павла dycha⁠ Діча, а також асистента тренера nawrot, який відомий тренерством команди 9INE. 

В останній раз на професійній сцені hades та dycha представляли ENCE, звідки були звільнені наприкінці травня і теоретично з оновленим складом команда виглядає, як претендент на місце на ТІР-2 сцені з перспективами потрапляння на Мейджор. Придбання двох актуальних гравців з досвідом гри на просцені однозначно затикає роти хейтерам Монте, які закидали керівництву клубу жадібність і небажання витрачати гроші на трансфери дійсно сильних гравців. 

Водночас це не ті трансфери, на які всі очікували, бо вони не дають однозначної відповіді, чи зможуть підопічні Вовка повернутися хоча б в другу десятку світового рейтингу.

Загалом перетворення українського клубу Монте в польський з українським тризубом залишає три важливих питання:

  • Чи буде цей склад кращим за той, що запалював на Мейджорі і увійшов до шістки найкращих колективів планети в CS?
  • Навіщо українським фанатам, які, ймовірно, складають 99% фанатів клубу, тепер вболівати за Monte, купувати їх мерч і дивитися трансляції, якщо в команді залишився лише один українець?
  • Навіщо спонсорам, які у клубу представлені лише українськими компаніями (чи українськими офісами у випадку з Lenovo) спонсорувати клуб, який тепер не надто цікавий для українців, бо ті вочевидь прагнуть вболівати за своїх?

Нажаль, за останні кілька місяців Монте з базованої української команди, яка зруйнувала монополію NAVI на вболівальників з України, як і чорно-жовті, перетворилися клуб з українським корінням, орієнтований на Європу. Схоже, українським уболівальникам тепер доведеться вболівати за B8, PassionUA та інші дійсно українські колективи, які намагаються розвиватися саме на українській сцені і для українських фанатів.  

Новий склад Monte:

Sergiy “⁠DemQQ⁠” Demchenko
Szymon “⁠kRaSnaL⁠” Mrozek
Martin “⁠STYKO⁠” Styk
Olek “⁠hades⁠” Miskiewicz
Paweł “⁠dycha⁠” Dycha

Sergey “⁠lmbt⁠” Bezhanov (тренер)
Piotr “⁠nawrot⁠” Nawrocki (асистент тренера)

 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року.