Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Наближається Blast Premier Fall Showdowns і ми пропонуємо вашій увазі авторську колонку Андрія Присяжного про цей цікавий турнір. Доречі транслювати його українською буде студія Weplay.

Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд. 
Instagram: @OfficialMr_Jury
twitter: @OfficialMr_Jury

Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport

Не так давно, чемпіонати такого класу від скандинавського турнірного оператора проходили б трошки інакше. Blast не парилися та зганяли в цю м’ясорубку шістнадцять команд, а потім дивилися за божевільнею, що творилася далі. Зараз все трошки інакше, навіть зовсім не так, як було до цього. А як саме? Зараз розповім.

Розпочнемо з того, що тепер Blast має два таких турніри: для NA та EU. Такий розподіл ускладнює та спрощує деякі аспекти роботи. Простіше, бо маєш вісім команд замість шістнадцяти, але тепер у тебе два турніри. Та чи настільки це погано?

Думаю, що ні. Оскільки тепер між собою місяться колективи одного регіону, роблять це в матчах на виліт, але у серіях до двох перемог, що стабілізує результат. Це я вже не говорю про те, що тепер NA має шанс поборотися за вихід на турнір наступного рангу. Раніше з таких турнірів виходили тільки дві команди: Liquid та Furia, рештою були європейські колективи. Тепер є гарантований слот.

Європейському турніру це також на користь. Можливо не в плані боротьби, адже фаворити такими й залишаться, однак в можливості для менш іменитих позмагатися з кращими, котрі оступилися у груповому етапі. Як от, наприклад, Vitality, хто б міг подумати, перша команда світу боротиметься за шанс вийти далі. Ось, хто спробує французам завадити:

Найбільш ймовірний суперник — Heroic. Данці вже забрали у Vitality статус легенд на Мажорі, можливо і тут їм насолити зможуть. А чому б і ні, колективи знаходяться в різних гілках та дуже ймовірно зустрінуться у фінальному матчі. Ось так виглядає дерево турніру:

Мій прогноз — Viitality проти Heroic в матчі за вихід, хто переможе не знаю. Та якщо судити за формою команд на папері, то це будуть Vitality.

Умовно паралельно йтиме і чемпіонат в NA — регіоні. Список учасників тут теж непоганий:

І знову два очевидних претенденти на місце у фінальному матчі, знову ці команди розведені по різних гілках, що є однозначним плюсом. Не перестану про це говорити. Хто це? Complexity та Evil Geniuses, а ось їх суперники:

І ще раз не знаю, хто вийде переможцем. Обидві команди показали хорошу гру на RMR, що закінчився не так давно. Так, Complexity не вийшли, та це не применшує того, як хлопці боролися.

До чого я оце все? Та до того, що має бути кілька хороших матчів для перегляду. Можливо, хтось з команд вирішить здивувати суперника, підготувавши йому сюрприз. І вже точно можна сказати, що останні матчі турнірів будуть найдорожчим каменем у прикрасі від скандинавських ювелірів.

А потім будуть осінні фінали! Ви тільки подивіться на учасників!

Але то вже після Мажору, так що не особливо про те думаємо)

Всім вдалого дня та легкого шістнадцятого раунду! Побачимося!)

Читайте також цікаву статтю про те, як працівники букмекерських контор і не тільки влаштовують підставні матчі у CS:GO. 

Материалы по теме

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з

Результати IEM Rio Major Legends Stage — авторська колонка Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці розповідає, хто його здивував на стадії легенд IEM Rio Major, та аналізує результати напередодні Play-off.