Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з головних гравців на ринку організації турнірів компанія BLAST опублікувала фінансовий звіт за 2022 рік. Як і в попередні роки організація зазнали мільйонних збитків.

У консолідованому звіті про прибутки та збитки йдеться про три компанії BLAST ApS, Blast Tech ApS і Blast Esport Limited. Загалом збитки склали 11 576 434 євро за 2022 рік.

Проте в компанії задоволені результатом, бо дохід збільшився, що показує динаміку зростання. Якщо у 2021 році виторг BLAST склав лише 13,4 млн євро, то у 2022 він становив вже 31,6 млн євро. 

Збільшення доходу на 18,2 мільйона євро пояснюється угодою з містом Абу-Дабі щодо проведення світового фіналу прем’єр-ліги у 2022 – 2024 роках. Також чимало грошей принесла і серія Fortnite Champion.

У 2021 році збитки компанії становили близько 12 мільйонів євро, а у 2023 очікуються на рівні 4-6 мільйонів. 

За оцінками керівництва, BLAST має достатню ліквідність для продовження діяльності у 23 фінансовому році та надалі. 

Наразі організатор турнірів має дуже сильні позиції у дисциплінах CS:GO, Fortnite та Rainbow Six і очікує на зростання прибутків. У двох останніх дисциплінах BLAST є провідним організатором, а от у CS:GO його головним конкурентом залишається ESL, який ще і підсилився об’єднанням з FaceIT.

Хоча ESL ще не оприлюднював свій звіт за 2022 рік у 2021 році компанія також зазнала збитків у розмірі 12,22 мільйона євро.

Ознайомитися з повним звітом BLAST можна за цим посиланням. 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST анонсували проведення першого Мейджора з CS2 у 2025 році

0

BLAST повідомили, що саме вони проведуть перший Мейджор з CS2 у 2025 році. Подія відбудеться в техаському місті Остін, США в червні 2025 року. Прийматиме турнір арена Moody Center, розрахована на 15 тисяч глядачів. 

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.