Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard Entertainment відкрила реєстрацію на бета-тестування Diablo 4, але є один момент. Схоже, що нова гра не вийде на старих консолях PS4 та Xbox One, хоча спочатку Blizzard анонсувала підтримку попередніх поколінь консолей. В принципі це було очікувано враховуючи те, що гра вийде ще не скоро, а Sony та Microsoft потрібно просувати консолі нового покоління.

Офіційних заяв щодо видалення PS4 та Xbox One з переліку платформ, на яких буде іти Diablo 4 поки не було, тож у їх власників ще є надія.

Поки не відомо, коли саме почнеться тестування Diablo 4, але подати заявку на закритий бета-тест можна вже зараз.

Читайте також про нову політику Microsoft після придбання Activision Blizzard.

Материалы по теме

Diablo 4 вийде у 2023 році на ПК та Xbox та матиме PvP мод. Дивіться свіжий ролик з геймплеєм гри у якості 4К

У мережі з’явилися два крутих трейлери Diablo 4, один з яких показує багато моментів вражаючого геймплею гри. Візуально гра виглядає майже готовою, а в кінці трейлера нам називають дату виходу гри — це 2023 рік. Поки відомо, що гра точно вийде на ПК та на Xbox. Чи вийре Діабло на PS5 залишається загадкою.

За чутками 25 квітня Blizzard Entertainment назвуть дату виходу Diablo Immortal

Blizzard Entertainment анонсувала стрім, повністю присвячений мобільній версії Diablo, а саме Diablo Immortal. Трансляція почнеться о 13:30 у понеділок, 25 квітня. Склад та зміст трансляції офіційно не розголошуються, проте інсайдер Джейсон Шрайєр упевнений, що серед іншого буде оголошено дату виходу Diablo Immortal.

Главный разработчик Overwatch Джефф Каплан ушел из Blizzard Entertainment

Известный сотрудник Blizzard Entertainment Джефф Каплан, который является главным разработчиком Overwatch, покинул компанию спустя 20 лет с момента прихода.