Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нарешті китайські команди з Valorant отримають шанс змагатися на головному турнірі Valorant Champions через нещодавно оголошений кваліфікаційний відбір останнього шансу Східної Азії (LCQ).

У Китаї немає власної регіональної ліги з Valorant, а це означало, що команди не мали можливості пробитися на головні міжнародні змагання Masters або Champions. Хоча китайської ліги так і не зробили, але завдяки стороннім організаторам Китаю надали шанс потрапити на престижні турніри через турнір останнього шансу LCQ.

East Asia LCQ — це остання можливість для команд з Південної Кореї, Японії та Китаю забезпечити собі місце на Чемпіонаті Світу.

East Asia LCQ проходитиме онлайн з 8 по 14 серпня, загалом в турнірі візьмуть участь вісім команд. Три найкращі команди з Південної Кореї та Японії автоматично потраплять на LCQ разом із двома кращими з Китаю.

Це один із п’яти турнірів LCQ, які відбуватимуться по всьому світу, включаючи Північну Америку, EMEA, Бразилію та Латинську Америку, а також Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Претенденти на LCQ з Японії та Кореї будуть відібрані на основі VCT circuit points, нарахованих після VCT Stage 2 Masters Copenhagen. З іншого боку, китайські команди будуть визначені на основі минулих виступів на сторонніх турнірах, таких як FGC Valorant Invitational.

Проте китайським колективам буде дуже складно потрапити на Чемпіонат Світу, для цього їм потрібно обіграти всіх на турнірі LCQ.

Оскільки Riot Games переходить до нової франшизної моделі партнерства у 2023 році та запроваджує три нові міжнародні ліги, ще не зрозуміло, як китайські команди впишуться в її нову структуру. Ліга Азії наразі включає лише Корею, Японію, Південно-Східну Азію, Південну Азію та Океанію.

Проте, китайська League of Legends Pro League (LPL) є найбільшою професійною лігою вищого рівня в League of Legends з 17 командами, тому може бути лише питанням часу, коли Riot поширить VCT на Китай.

Читайте також про щедрий подарунок Сімпла своєму другу-реперу у Барселоні.

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.