Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Член збірної України з PUBG Mobile Дмитро OldBoy Буй у себе в інстаграм прокоментував бойкотування Чемпіонату Світу IESF. Гравець повідомив, що після оголошення рішення, коли українці йшли з арени, інші збірні вставали зі своїх місць і аплодували вчинку збірної України.

Дякую всім збірним які виступали на цьому турнірі за їх підтримку коли ми офіційно заявили що ми знялись з турніру, кожна збірна підійшла і потиснула нам руку поваги і розуміння нас це було дуже приємно, після цього, коли ми йшли до виходу з арени, всі збірні встали зі своїх місць і почали хлопати нам я не можу передати що я тоді відчув, але це було нереально, аж сльоза пішла.

Дякую за підтримку, ви найкращі! Зустрінемось в Ріяді у грудні!

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Збірна України з PUBG Mobile виступить на міжнародному турнірі Riyadh 2023 Global Esports Games

Збірна України в дисципліні PUBG Mobile візьме участь в міжнародному турнірі Riyadh 2023 Global Esports Games, який відбудеться 14-15 грудня в Саудівській Аравії.

Арабський принц Фейсал бін Бандар бін Султан Аль Сауд був обраний президентом Міжнародної федерації кіберспорту IESF

Його Високість Принц Фейсал був обраний президентом Міжнародної федерації кіберспорту під час позачергових загальних зборів сьогодні в Пусані, Південна Корея. Він був обраний 71 голосом “за” або 98,6%, а його президентський термін триватиме до 2025 року.

Розробників ігор змушують розміщати сервери в Росії і встановлювати ПЗ від ФСБ інакше гру заблокують. Першими стали PUBG Mobile

Російський Роскомнагляд вперше включив популярну кіберспортивну дисципліну до свого реєстру.  Відтепер в Росії від розробників PUBG Mobile вимагатимуть зберігати всі дані гри на території країни.