Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По слухам киберспортивная организация Gen.G Esports собирается заключить контракты с игроками Cloud9 и CR4ZY.

Screenshot_16

По информации инсайдера Ярека DeKay Льюиса организация ведет переговоры с  Дэмиен daps Стил и  Тимоти autimatic Та. Оба игрока представляю команду Cloud9. Ранее «облачные» отказались от участия на Dreamhack Open Atlanta. Теперь у КС:ГО состава не осталось турниров до конца 2019 года. 

Также Gen.G Esports ведет переговоры с  Георги SHiPZ Григорова, которые месяц назад присоединился к CR4ZY.

Организация Gen.G Esports имеет свои составы в League of Legends (выступают в LCK) и Overwatch (OWL под названием Seoul Dynasty). Это будет первое появление организации в CS:GO.

Материалы по теме

Генеральний директор Gen.G вважає, що деякі з найбільших кіберспортивних організацій не переживуть «кіберспортивну зиму»

Генеральний директор одного з найбільших кіберспортивних клубів Південної Кореї Gen.G Арнольд Хур нещодавно взяв участь в AMA-сесії на субредіті League of Legends, де він відповів на запитання про свою команду Gen.G і кіберспортивний бізнес загалом.

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.

YEKINDAR стане гравцем заміни в Team Liquid на IEM COLOGNE. Склад команди

0

Латишкський стрілець YEKINDAR стане гравцем заміни для Team Liquid на IEM COLOGNE. YEKINDAR⁠ замінить Річарда shox Папілона, якого було переведено на лавку запасних. 

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім