Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало известно, что Virtus.pro выступят с заменой в предстоящих матчах европейского дивизиона ESEA Season 28: Premiere Division. Во встречах против Vexed Gaming.uk и Valiance & Co. Януша Snax Погожельски заменит Пётр morelz Татерка.

1509702181.6253

В завтрашних матчах против Vexed Gaming.uk и Valiance & Co. в рамках европейского дивизиона ESEA Season 28: Premiere Division, за Virtus.pro вместо Януша Snax Погожельски сыграет игрок Tomorrow.gg — Пётр morelz Татерка.

На данный момент поляки выиграли 3 матча и проиграли 5 в рамках ESEA Season 28: Premiere Division. В случае победы Virtus.pro поднимутся на десятую строчку в таблице. Лига закончится 22 июля, а призовой фонд составляет $37,000.

Состав Virtus.pro на предстоящие матчи ESEA MDL Season 28:

  • Михал MICHU Мюллер
  • Павел byali Белиньски
  • Ярослав pashaBiceps Яжомбковски
  • Филип NEO Кубски
  • Пётр morelz Татерка

Источник

Материалы по теме

Snax отримав шанс повернутися на просцену – він очолить GamerLegion

0

Зірка на пенсії Snax став капітаном GamerLegion. Колишній гравець золотої польської п’ятірки вже кілька років залишається поза ТІР-1 сценою попри своє бажання туди повернутися.

Легендарний Snax зібрав молоду команду і потужно дебютував на професійній сцені, декласувавши перших суперників

0

Легендарний гравець польської п’ятірки Virtus.pro Snax не дочекався на пропозицію відомих команд і вирішив почати все з нуля. Досвідчений чемпіон набрав молодих гравців і створив мікс з назвою Let Us Cook. 

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Паша Біцепс поглузував з NAVI і Бумича, запропонувавши колишнього тіммейта у склад чорно-жовтих

0

Легендарний польський кіберспортсмен Паша Біцепс влучно поглузував на тему Бумича, а заодно просватав NAVI свого колишнього тіммейта Снакса.