Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ветераны корейского CS:GO  Keun-Chul solo Kang and  Min-Soo glow Kim покинули организацию MVP.PK.

1541532040.6542

В заявлении сообщалось о том, что игроки согласились прервать контракты с клубом. Оба игрока представляли организацию с июня 2016 года. Среди достижений первые места на DaddySkins Asia Super League, CS:GO Asia Summit, ZOTAC Cup Masters 2018 – Asia и eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2018.

Последним турниром для азиатского коллектива стал минор. Команда заняла четвертое место, проиграв ViCi Gaming и Grayhound.

Состав MVP.PK:

 Min-Seok zeff Park
 Hyun-Pyo XigN Lee
 Seon-Ho xeta Son

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Ghostik запустив свій українськомовний канал на Youtube. Перший блог про NAVI

Відомий український гравець Ghostik зробив свій українськомовний канал і планує розвивати український контент. Перший влог присвячено звільненню з NAVI Олексія Solo Березіна.

NAVI звільнили ще одного росіянина. Команда розсталася з Олексієм Solo Березіним

Український клуб Natus Vincere повідомив про звільнення ще одного росіянина. Цього разу було звільнено капітана складу з Dota 2 Олексія Solo Березіна.

NAVI з Dota 2 – історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова “Нова Ера” NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що “команда має великий потенціал” з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.