Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Василий AfterLife Шишкин, игрок состава Gambit Esports из-за болезни не сможет принять участие в матче против Entity Gaming на Winline Dota 2 Champions League Season 7. Его заменит офлейнер Virtus.pro Дмитрий DM Дорохин.

В рамках одного матча группового этапа Winline Dota 2 Champions League S7 против Entity за команду Gambit Esports будет играть Дмитрий DM Дорохин. AfterLife пропустит игру из-за проблем со здоровьем. Матч запланирован на 2 февраля в 17:00 по Киеву.

Gambit набрала девять очков в трёх матчах, а Entity — 12 в четырёх матчах. Winline Dota 2 Champions League Season 7 проходит с 24 января по 17 февраля в онлайне. Коллективы разыгрывают призовой фонд в размере $50 000.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Lil me alone: «Мой доход за последние три месяца составил $0»

Временный состав Gambit Esports:

  • Алексей Smiling Knight Свиридов
  • Максим mellojul Пнёв
  • Олег sayuw Каленбет
  • Никита Pantomem Балаганин
  • Дмитрий DM Дорохин

Материалы по теме

Трьом росіянам з клубу OG не дали візи і вони пропустять Мейджор в Берліні

0

Клуб OG повідомив, що три його представника з Росії пропустять Мейджор в Берліні через проблеми з візами. Турнір не зможуть відвідати російські гравці DM та Сhu, а також тренер команди Misha. Гравців замінять Mind_Control та Kitrak.

OG взяли до свого складу росіянина з Virtus.pro, тепер росіяни складають більшість в команді

Команда OG з Dota 2 стає все більш російською. Сьогодні до складу приєднався гравець Virtus.pro DM. Таким чином тепер у міжнародному складі буде грати аж два росіянина, а керувати тренувальним процесом буде теж росіянин.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Росіянин DM з Virtus.pro закликав Valve відмінити дискваліфікацію і дати команді грати з “честю та гідністю”

0

Судячи з усього Virtus.pro планують зливати всю свою команду з Dota 2. Раніше вони розірвали контракт з гравцем Pure і сказали, що про подальшу долю команди повідомлять пізніше. Після цього інший російський гравець VP з ніком DM вийшов в публічний простір зі зверненням до Valve від себе та тіммейтів, яке фактично суперечить офіційній позиції клубу