Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Михаил “Dosia” Столяров стал лучшим игроком (MVP) турнира DreamHack Open Austin 2017 по версии HLTV.org.

dosia-zevs

Во время игр групповой стадии  Михаил “Dosia” Столяров был не так заметен, как его тиммэйт Даурен “AdreN” Кыстаубаев, который просто божил против  Heroic (K-D: 44-33 и рейтинг 1.44) и  HellRaisers (K-D: 30-12 и рейтинг 1.93). Однако в плей-оффе Dosia показал свой старый уровень игры образца 2013 года, когда он попал в пятерку сильнейших по версии HLTV.

В полуфинале  Gambit встретились с французской суперкомандой  G2, против них Михаилу пришлось изрядно попотеть. Все три матча были очень напряженными, счёт говорит сам за себя: 22:25 @ Nuke, 16:12 @ Train и 16:14 @ Cobblestone. Dosia закончил встречу с французами с общим K-D 83-66 и рейтингом 1.17, великолепно отыграв на всех трёх картах.

В финале же команда из СНГ встретилась с бразильцами из  Immortals, которые в упорной борьбе обыграли датчан из Heroic в полуфинале. Бравым молодцам из Gambit хватило двух карт (16:12 @ Train и 16:12 @ Cobblestone) чтобы заработать очередной трофей турнира из серии DreamHack Open. Dosia снова показал отличный перформанс на обеих картах, закончив встречу с общим K-D 48-35 и рейтингом 1.26.

dosia

Материалы по теме

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Віктор sdy Оруджев став третім українцем в історії, який виграв відзнаку MVP від HLTV

0

Віктор sdy Оруджев став третім українцем, який здобув нагороду MVP від порталу HLTV.org. Хоча його команда Monte виграла турнір, який не підпадав під умови, за які видають MVP, бо в складі учасників було лише дві команди з ТОР-10 світового рейтингу (а мало бути мінімум три), проте схоже, що правила порталу змінилися і медаль таки дали.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

На Inferno в CS2 розробники видалили історичну табличку Адама Фріберга і плакат Dosia

0

Пам’ятна табличка Адама Фріберга на банані та плакат Михайла Dosia Столярова на піті – дві знакові згадки про фантастичні моменти, які були частиною Inferno у CS:GO були видалені в оновленій версії Inferno у CS2.