Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

С момента анонса формата DPC-сезона на 2021 год у многих возникло беспокойство, что обычных турниров нам не видать еще очень долго. Но если верить Виталию v1lat Волочаю, волноваться не о чем!

В ответе менеджеру североамериканской команде Quincy Crew украинский комментатор, что по крайней мере две студии из СНГ порадуют своими ивентами:

Будет несколько турниров. Планируется Epic League, WePlay также что-то планируют, насколько мне известно.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Jame Time! Снайпер Virtus.pro имеет меньше всего смертей за раунд в 2020-м году

Не забываем, что сегодня стартуют открытые квалификации во второй дивизион DPC Лиги для СНГ и Европы. Они будут проходить до 9 января.

Материалы по теме

Студія WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Global Esports Tour Rio 2024. Працюватимуть справжні ленегди!

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.

WePlay звільнили трійку легендарних коментаторів yXo, strike і Enkanis, остаточно залишивши кіберспорт України

Через понад рік після закриття своєї всесвітньо відомої ліги для молодіжних складів WePlay Academy League студія WePlay повідомила про звільнення золотої трійки своїх коментаторів yXo, strike і Enkanis.

WePlay зафільмували епічний виступ Тіни Кароль до Дня Незалежності України

0

Українська студія WePlay поздоровила всіх українців з Днем Незалежності і поділилася відео, в зйомках якого приймала участь на двох континентах.

З Weplay пішов легендарний коментатор CS:GO

Зі студії Weplay пішов Ігор sl4m Сопов – дійсно легендарний коментатор CS:GO, справжній старожил, один з засновників школи коментування кіберспорту російською мовою. Майже всю свою кар’єру Сопов мешкав у Києві, де розпочинав коментувати в студії Starladder. В останні роки відомий коментатор працював в студії Weplay, проте від початку війни фактично залишився без студійної роботи, бо