Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL FaceIT Group повідомили про підписання п’ятирічної угоди про співпрацю з QiddiyaGaming – містом кіберспорту в місті майбутнього Qiddiya, що будується в Саудівській Аравії. 

Всі учасникі угоди фактично належать державному фонду Саудівської Аравії, тож в підписанні такої угоди немає нічого дивного. Раніше QiddiyaGaming анонсував амбітні плани стати світовим центром кіберспорту і тепер ми розуміємо, хто цім центром буде керувати. 

Наразі Саудівська Аравія створює надпотужний центр тяжіння в кіберспорті, частинами якого є найбільший в історії мультитурнір EWC, чемпіонат світу серед національних збірних WEC під егідою Міжнародної федерації кіберспорту IESF і місто кіберспорту, куди за планами запросять провідні клуби світу, щоб вони організували там свої бази і буткемпи. 

Такого розмаху амбітних планів кіберспорт у своїй історії ще не бачив!

 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.