Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский киберспортивный клуб по CS:GO EC Kyiv объявил о подписании шестого игрока в свой состав. Им стал Алексей ALEX666 Ярмощук.

Об этом организация заявила в своем твиттере:

Перевод:

Помните, как у нас был состав из шести игроков? Поэтому мы решили вернуться к этой системе, и Алексей ALEX666 Ярмощук стал шестым игроком.

ALEX666 – молодой и многообещающий игрок, выигравший много LAN-турниров в своем городе.

Состав EC Kyiv:

  • byr9 (капитан)
  • amster
  • Templ
  • s4
  • Smash
  • ALEX666

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: OG подписали 17-летнего таланта в команду по CS:GO

Напомним, что EC Kyiv заняли первое место на ROG Spring Cup 2021, в финале которого ребята обыграли коллектив beznadejdi со счётом 2:0. За первое место киевляне получили 35 000 гривен.

Материалы по теме

B8 прийняли назад Alex666, який після звільнення встиг пограти в російському і білоруському проектах. Реакція українців

0

Український клуб B8 повернув до своїх лав Олексія Alex666 Ярмощука. Гравець виступав за клуб у 2023 році, проте був посаджений на лаву запасних, а пізніше приєднався до російського проекту.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Українські професійні каесери масово не повертаються в Україну. Через це всім іншим закривають виїзд

Стало відомо, чому, ймовірно, Monte втратили можливість виїхати за кордон на міжнародні змагання. Скоріше за все це сталося через те, що українські кіберспортсмени, які отримують дозвіл на виїзд на змагання від держави, масово не повертаються назад.

Starix і ще три українські колаборанти залишилися без роботи. MelBet розпустила склад лише через півтора місяці після створення

0

Команда російського букмекера MelBet Team повідомила про припинення свого існування лише через місяць з хвостиком після створення. За цей короткий період безглуздою колаборацією з росіянами своє ім’я встигли зганьбити кілька досить відомих українських гравців.