Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Напоминаем, что 2 августа был анонсирован новый состав NAVI в дисциплине Dota 2. В команду вошли: Алик V-Tune Воробей, Владимир No[o]ne Миненко, Виктор GeneRaL Нигрини, Илья ALOHADANCE Коробкин, Алексей Solo Березин.

Игрок состава Виктор GeneRaL Нигрини поделился совместной фотографией с Аликом V-Tune Воробеем из офиса Natus Vincere, а в комментариях к фотографии Нигрини подписал:

«Ah shit, here we go again»

(Черт, ну вот опять).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «На бумаге, как обычно, смотрится хорошо» — реакция киберспортивного сообщества на новый состав NAVI по dota 2

В середине сентября коллектив соберётся на длительный буткемп в Киеве, где начнёт подготовку к следующему соревновательному сезону. Менеджером команды стал Александр Lk- Лемешев. Ранее он работал на аналогичной должности в Vega Squadron и Team Unique.

Материалы по теме

“Батьки скептично ставились і надавали перевагу освіті” – українські чемпіони про перші кроки у кіберспорті

 Українська кіберспортивна індустрія стрімко набирає обертів уже не один рік. Вітчизняні гравці підкорюють світ та здобувають перемоги: у 2021 році команда NAVI з CS:GO виборола перемогу на турнірах PGL Major Stockholm та BLAST Premier World Final; у 2024 році NAVI стала переможцем з Counter-Strike 2 – PGL Major Copenhagen.

Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Український клуб Natus Vincere підтвердив чутки, які ходили останнім часом і повідомив про підписання команди PuckChamp, яка нещодавно виборола квоту в перший дивізіон ліги DPC Східної Європи.

NAVI з Dota 2 – історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова “Нова Ера” NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що “команда має великий потенціал” з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

GeneRal: “У нас разное видение игры с Solo”

0

Бывший офлейнер Natus Vincere Виктор GeneRaL Нигрини объяснил причины ухода из состава. Об этом он рассказал на прямом эфире Twitch у Евгения Sh4dowehhh Алексеева.